جمعه 31 فروردین 1403 - 19 Apr 2024
کد خبر: 105016
تاریخ انتشار: 1402/12/04 13:59

بازدید «ومعادن» و «تجلی» از «هیمکو»

به گزارش روابط عمومی شرکت «تجلی توسعه معادن و فلزات» در تاریخ ۲۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ دکتر «اردشیر سعدمحمدی» مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) و دکتر «مرتضی علی‌اکبری» مدیرعامل شرکت «تجلی توسعه معادن و فلزات» همراه با معاونین و اعضای هیات مدیره اقدام به بازدید از پروژه اسکله بندر شهید رجائی شرکت هیمکو کردند.
بازدید «ومعادن» و «تجلی» از «هیمکو»

به گزارش روابط عمومی شرکت «تجلی توسعه معادن و فلزات» در تاریخ ۲۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ دکتر «اردشیر سعدمحمدی» مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) و دکتر «مرتضی علی‌اکبری» مدیرعامل شرکت «تجلی توسعه معادن و فلزات» همراه با معاونین و اعضای هیات مدیره اقدام به بازدید از پروژه اسکله بندر شهید رجائی شرکت هیمکو کردند. در این سفر مهندس «محسن نادری» مدیرعامل شرکت مدیریت بین‌المللی همراه جاده ریل دریا (هیمکو) اقدام به ارائه گزارش از روند پیشرفت پروژه نمود. همچنین در این جلسه راهکار‌های رفع موانع و عوامل تسریع در روند اجرای پروژه بررسی و مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

‌می‌متالز - شایان ذکر است در فاز اول این پروژه، احداث انبار مکانیزه با ظرفیت ۱۰ میلیون تن در سال در نظر گرفته شده است. مدت اجرا ۶ سال و مدت بهره‌برداری ۲۷ سال است.

 

پس از اجرا: یک پست اسکله، خط ریلی به طول ۹ کیلومتر و انبار مکانیزه به ظرفیت ۱۰ میلیون تن در سال قابل بهره‌برداری است. همچنین، مساحت بخش خشکی ۴۱ هکتار و بخش استحصالی ۳۰ هکتار است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/4pwkwo