جمعه 11 اسفند 1402 - 01 Mar 2024
کد خبر: 79717
تاریخ انتشار: 1400/06/21 11:00

فوری/ بازار تهران به آتش کشیده شد+تصاویر

حادثه ای تلخ در بازار تهران رخ داد.

آتش سوزی در بازار تهران رخ داد.  وقوع این آتش سوزی در ساعت 21:25 دقیقه دیروز به سامانه 125 اطلاع داده شد و بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 107 و 7 به همراه خودروی ویژه حمل دستگاه های تنفسی به محل آتش سوزی واقع در بازار حمام چال سرای ملی در داخل بازار بزرگ تهران اعزام شدند. جزئیات این آتش سوزی را در ادامه بخوانید.

محمدرضا عیسی پور، افسر آماده منطقه پنج آتش نشانی تهران که در محل حضور داشت، در مورد این حادثه گفت: آتش سوزی مغازه ای در طبقه سوم پاساژی سه طبقه با کاربری انبار و فروشگاه پوشاک با حضور به موقع آتش نشانان کنترل و آتش نشانان با اقدامات خود مانع از سرایت آتش به مغازه های مجاور شدند.

وی افزود: آتش نشانان به دلیل تنگی کوچه ها و مسیر منتهی به محل آتش سوزی مجبور شدند با اتصال ده ها متر لوله آتش نشانی، آب را از خودروها به کانون آتش رسانده و شعله های آتش را خاموش کنند.

عیسی پور ادامه داد: همزمان گروه نجات هم با بستن دستگاه تنفسی به جستجو در داخل این پاساژ پرداختند و توانستند یک مرد 40 ساله را که در طبقات دچار دودگرفتگی شده بود از محل حادثه خارج و تحویل عوامل اورژانس دهند.

این افسر آماده با اشاره این که کارشناسان در حال بررسی علت بروز این حادثه هستند، اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی پس از خاموش کردن کامل آتش بابکارگیری دستگاه های فن قوی، دودهای سیاه را از داخل این ساختمان سه طبقه کاملا تخلیه کردند.

آتش سوزی

آتش سوزی

آتش سوزی

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/3q9ypn