یک‌شنبه 06 خرداد 1403 - 26 May 2024
کد خبر: 103450
تاریخ انتشار: 1402/11/06 12:45

حضور شرکت دانش بنیان زرگرین در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی

حضور شرکت دانش بنیان زرگرین در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، نهاده ها و صنایع وابسته مشهد
حضور شرکت دانش بنیان زرگرین در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی

به گزارش روابط عمومی گروه زر،شرکت دانش بنیان زر گرین که از زیر مجموعه های گروه صنعتی و پژوهشی
زر و تنها تولید کننده کود ارگانیک از پایه غلات است در نوزدهمین نمایشگاه کشاورزی مشهد که از تاریخ ۴ الی ۷ بهمن ماه در محل نمایشگاه های دائمی این شهر برگزار گردیده حضور فعال و چشمگیری دارد.
زرگرین عضو رسمی انجمن تولید کنندگان کود ایران است که ضمن تولید و عرضه انواع کودهای آلی ویژه به بخش کشاورزی کشورمان تاییدیه معتبرترین مرجع گواهی ارگانیک انحادیه اروپا در سوئیس را دارد و به کشورهای مختلف نیز کودهای آلی تولیدی خود را صادر می کند.

کودهای زرگرین حاوی مقادیر قابل قبولی از اسیدهای آمینه هستند که نخستین بار در ایران بر پایه غلات و سلولهای بنیادی تولید شده و کشور را از واردات این محصولات بی نیاز کرده است.
در این نمایشگاه که با استقبال قابل توجه فعالان بخش کشاورزی همراه است، بزرگترین شرکتهای تولیدکننده نهاده های کشاورزی، ماشین الات ، کود و سم و شرکت های کشت و صنعت و بویژه شرکت‌های دانش بنیان  از داخل کشور حضوری موثر دارند.

استفاده کشاورزان از محصولات ارگانیک  زرگرین باعث شده ضمن کاهش هزینه های کشاورزی ،شوری زدایی، کم کردن مصرف آب، سرعت بخشی به روند رشد گیاه، افزایش تناژ در هکتار، بهبود قابل توجه محصول را نیز بدنبال داشته باشد.

محصولات زر گرین علاوه بر رفع نیاز داخل به کودهای آلی و آمینو اسید ،ضمن کمک به تامین امنیت غذایی در داخل در مسیر صادرات به کشورهای مختلف نیز قرار گرفته است

کارشناسان شرکت دانش بنیان زرگرین در غرفه شماره ۲۲ سالن عطار نمایشگاه بین المللی مشهد از ساعت ۱۵ الی ۲۱ آماده حضور شما علاقمندان صنعت کشاورزی می باشند


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/279wv6