-

درآمد نجومی این مربیان فوتبال برق از سرتان می پراند + جدول درآمدی

لیست پر درآمدترین مربیان فوتبال جهان منتشر شده است و نام‌های شوکه‌کننده‌ای در این لیست وجود دارد.

مجله فرانسوی اکیپ، لیست پر درآمدترین مربی ‌های فوتبال را منتشر کرده است و بر اساس آن، سه نفر از چهار مربی پر درآمد جهان ، در لیگ برتر فعالیت می‌کنند. گراهام پاتر، با وجود اینکه در آستانه اخراج از تیم چلسی قرار دارد، چهارمین مربی پر درآمد جهان است و درآمد بیشتری نسبت به کارلو آنچلوتی دارد. طبق گزارشات، پاتر، سالانه 11.917.404 پوند درآمد دارد و به این ترتیب هر ماه 993.117 پوند (معادل 229.180 پوند در هفته) به جیب می‌زند. پاتر، با شروع سختی به عنوان سرمربی چلسی، با تیمی در رده دهم لیگ قرار داشت که در 30 بازی تحت هدایت او، 12 برد، 8 تساوی و 10 شکست کسب کرده است.

فقط دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، پپ گواردیولا از منچسترسیتی و یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، بیشتر از پاتر درآمد دارند.

سیمئونه در صدر این فهرست قرار دارد و سالیانه ۲۹٫۸ میلیون پوند درآمد دارد. گواردیولا با ۱۹٫۷ میلیون پوند در رده دوم قرار دارد و کلوپ با ۱۵٫۷ میلیون پوند سوم است. پس از پاتر رده چهارمی، مکس آلگری سرمربی یوونتوس با ۱۱٫۳ میلیون پوند در سال قرار دارد. توخل پس از امضای قراردادی سودآور با بایرن که سالانه ۱۰٫۵ میلیون پوند برایش ارزش دارد، شش نفر برتر را تکمیل می‌کند.

پردرآمدترین مربیان فوتبال چه کسانی هستند؟

در کمال تعجب، کارلو آنچلوتی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا با دستمزد ۹٫۶ میلیون پوندی هفتم است. در رتبه‌های هشتم و نهم، سیمونه اینزاگی از اینتر و ژوزه مورینیو از رم را می‌توان دید. در تکمیل فهرست پردرآمدترین مربیان فوتبال جهان سه نام شوکه‌کننده وجود دارد.

ژابی آلونسو علیرغم اینکه برای اولین بار مربیگری را در تیم بایر لورکوزن تجربه می‌کند، نفری بعدی لیست است. نیکو کواچ از ولفسبورگ در جایگاه یازدهم قرار گرفت. ژاوی سرمربی بارسا نفر آخر است و هر سال ۳٫۴ میلیون پوند درآمد دارد و به دلیل اینکه کاهش دستمزد را پذیرفته تا به باشگاه در متعادل کردن هزینه‌ها کمک کند، درآمد بیشتری ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*