-

حمایت جامعه چوگان از معرفی کیومرث هاشمی به عنوان وزیر ورزش و جوانان

سرپرست فدراسیون چوگان تاکید کرد خانواده چوگان از کیومرث هاشمی حمایت می‌کند.

حمایت جامعه چوگان از معرفی کیومرث هاشمی به عنوان وزیر ورزش و جوانان

اصغر ناظری در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در خصوص معرفی کیومرث هاشمی به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس برای تصدی در وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: این انتخاب یک انتخاب خوب و شایسته است و جامعه چوگان این اتفاق را به فال نیک می‌گیرد.

وی در ادامه ضمن اشاره به توانمندی‌های مدیریتی هاشمی در عرصه ورزش اظهار داشت: هاشمی سال‌هاست در عرصه مدیریت ورزشی حضور دارد و از این جهت اشراف کاملی به مسائل و مشکلات کلان ورزش کشور دارد و این موضوع به او کمک می‌کند تا با دید وسیع تری به حل و فصل مشکلات ورزش در سطح کلان بپردازد.

سرپرست فدراسیون چوگان در مورد این که هاشمی مسیر سختی را در عرصه ورزش کشور پیش روی دارد، تصریح کرد: در حال حاضر وزارت ورزش و جوانان با چالش‌های زیادی روبرو است و برای رتق و فتق مشکلات ورزش کشور باید تمام دست اندرکاران ورزش هاشمی را یاری کنند تا بتوان مسائل را به صورت بنیادی برطرف کرد. در این راستا پس از انتخاب رسمی هاشمی به عنوان وزیر ورزش، وی و همکارانش در وزارتخانه باید حمایت شوند.

ناظری در پایان گفت: خانواده چوگان بطور همه جانبه‌ از کیومرث هاشمی حمایت می‌کند و پس از این انتخاب، آینده درخشان و رشد فزاینده ورزش کشور در عرصه بین المللی و رفع مشکلات کلان و بنیادی ورزش کشور را پیش بینی می‌کند.

منبع:برنا

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*

آخرین اخبار

پربازدیدترین