-

عاشقانه های بنیامین بهادری برای خواننده معروف+عکس

این شعر رابطه صمیمی بنیامین بهادری و بابک جهانبخش را نشان می دهد

بنیامین بهادری متولد 18 شهریور 1361 است.بنیامین بهادری در تهران متولد شد. بنیامین بهادری خواننده است. بنیامین بهادری دانشجوی انصرافی لیسانس رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه آزاد رودهن می باشد. بنیامین بهادری از شعر و موسیقی و مداحی شروع کرد و حالا خواننده و بازیگر می باشد.

خبرداغ: آشا محرابی از چرایی خودکشی اش در جوانی پرده برداشت!+عکس

بنیامین بهادری با انتشار عکس زیر برای بابک جهانبخش آرزوی بهبودی کرد

benjamin-bahadori-and-babak-jahanbakhsh

چند روز پیش این خبر با یک تیتر عجیب منتشر شد: «خواننده پاپ بابک جهانبخش دچار حمله قلبی شده و هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه بستری است.» انتشار این خبر توجه ها را به سمت این خواننده پاپ کشور جلب کرد. اما اینکه جزئیات این بیماری ناگهانی جهانبخش چه بود را تهیه کننده کنسرت احساس خبر داد.

خبرداغ : ماجرای زنده به گور کردن ملیکا8 ساله توسط نوجوان13 ساله+عکس

محمد حاتم پور تهیه کننده کنسرت «احساس» ضمن تایید این خبر از عمل جراحی بابک جهانبخش در روزهای آینده خبر داد و اعلام کرد: متاسفانه آخر هفته بدی را گذراندیم. سه رگ اصلی بابک دچار گرفتگی حاد شده است. او خطر سکته را از سر گذرانده اما هم اکنون تحت نظر پزشکان معالج خود در حال آماده شدن برای عمل جراحی قلب باز است. به بهانه رابطه بنیامین بهادری و بابک جهانبخش درباره عمل قلب خواننده معروف صحبت می کنیم

وی با بیان اینکه بابک جهانبخش پس از اعلام آمادگی تیم پزشکی خود، اواخر این هفته مورد عمل جراحی قرار خواهد گرفت افزود: از هواداران این هنرمند تقاضا می کنم برای بهبودی و سلامتی بابک، با دعا و انرژی مثبت خودشان همراه این هنرمند عزیز باش.

خبرداغ: تسخیر درختی کهن سال توسط 11 جن +فیلم18+

این خواننده چند روز قبل از اینکه راهی بیمارستان شود در پاسخ به برخی ادعاهای رسانه ای درباره کنسرت اخیر خود، اعلام کرد: به این اجرا و اثری که تولید کردیم ایمان داریم و هرگز کم نگذاشتیم و اصلاً هدفمند تولید کردیم که کیفیت اش سینماتیک باشد و جذابیتش چند برابر. نتیجه یک تلاش بلند مدت که تماماً عشق به مخاطب را در آن خواهید دید.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*