-

برگزاری همایش جایزه ویژه شهید بهروز مرادی در منطقه آزاد اروند

مدیرتوسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: با توجه به تفاهم‌نامه صورت گرفته فی ما بین سازمان منطقه آزاد اروند و دانشگاه هنر اصفهان و بمناسبت هفته صنایع دستی؛ همایش جایزه ویژه «شهید بهروز مرادی» در منطقه آزاد اروند برگزار می شود.

برگزاری همایش جایزه ویژه شهید بهروز مرادی در منطقه آزاد اروند

۱۰ خرداد ۱۴۰۳37

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، امیرهوشنگ بابامرادی هدف از اهدای جایزه دانشگاهی شهید بهروز مرادی، «ارتقای هنر پایداری و پژوهش آن» را از رهگذر بزرگداشت پدیدآورندگان آثار هنری و پژوهشی برجسته، بدیع، خلاق و پیشرو دانست و افزود: این همایش در مهر ماه سال جاری به مدت ۱۰ روز و هم زمان با هفته صنایع دستی در منطقه آزاد اروند اجرایی خواهد شد .

وی اظهار داشت: افتتاحیه این رویداد از تاریخ ۲۵ الی ۳۰ شهریور با برپایی نمایشگاهی از آثار ارسالی به این همایش در دانشگاه هنر اصفهان برگزار خواهد شد .

بابا مرادی ادامه داد: اختتامیه همایش جایزه ویژه شهید بهروز مرادی نیز با راه اندازی نمایشگاه آثار ارسالی از تاریخ یک مهر ماه شروع و تا چهارم در منطقه آزاد اروند، اجرا خواهد شد و به نفرات اول تا سوم جوایز نفیسی تقدیم می گردد .

مدیرتوسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند، در توضیح آثار ارسالی به این رویداد فرهنگی، گفت: پس از فراخوان اولیه تعداد ۱۸۲ نفر ثبت نام کرده و در نهایت ۲۶۱ اثر ثبت شد که از این تعداد ۷۱ اثر مربوط به عکاسی، ۳۶ اثر نقاشی، ۴۸ اثر گرافیک، ۳۰ اثر خوشنویسی، ۴۸ اثر پژوهش های هنری و ۲۸ اثر مربوط به جایزه ویژه است .

بر اساس این گزارش در بخش پژوهشی، مقالات برگزیده پس از داوری به صورت پنل یا پوستر در قالب نمایشگاه آثار هنری در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت .

موضوعات و مصادیق بسیاری مانند شهادت، جبهه مقاومت، ائمه اطهار، شهید بهروز مرادی، ۲۴ هزار شهید استان اصفهان، راهیان نور، راهیان پیشرفت، اقتصاد مقاومتی، گردشگری جنگ ، اربعین حسینی، شهدای گمنام، تشییع پیکر شهدا، مادران شهید، خویشتن‌داری، جبهه های مقاومت، شهدای غزه، مقاومت در مقابل نفس، عفاف و حجاب، جهاد سلامت، شهدای آتش نشان، دفاع از وطن، شهدای امنیت، شهدای حرم ، میهن دوستی و دفاع از ناموس، دفاع از پرچم و …… از مفاهیم و مصادیق انسانی پایداری و مقاومت و همچنین موضوعات متنوع پژوهشی در قالب مقاله ، کتاب و پایان نامه و … به این رویداد ارائه شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*

آخرین اخبار

پربازدیدترین