-

هدف گذاری  سازمان منطقه آزاد اروند برای صادرات یک میلیارد دلاری

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با حضور در برنامه تلویزیونی بازتاب ضمن تشریح وظایف و عملکرد این سازمان، گفت: هدفگذاری صادرات در سال 1403 تا مرز یک میلیارد دلار خواهد بود.

هدف گذاری  سازمان منطقه آزاد اروند برای صادرات یک میلیارد دلاری

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند،علی زارعی در این برنامه گفتگو محور که از سیمای مرکز آبادان پخش شد با بیان اینکه هدف گذاری سال 1403 برای صادرات تا مرز یک میلیارد دلار خواهد بود، بیان داشت: در سال گذشته 620 میلیون دلار صادرات عبوری از مرز شلمچه و بنادر آبادان و خرمشهر انجام شد و بیش از 220 میلون دلار از محصولات تولیدی منطقه آزاد اروند نیز از درگاه های یاد شده به خارج از کشور صادر گردید.

وی در خصوص رفع موانع تولید و مشکلات تولید کنندگان و شرکت های صنعتی مستقر در سایت های صنعتی منطقه، توضیح داد: تمام تلاش و همت سازمان منطقه آزاد بر رفع موانع جهت گسترش فعالیت های تولیدی و صنعتی است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد: با توجه به نام گذاری سال جدید تحت عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم» امیدوارهستیم که بتوانیم تولیدات منطقه را افزایش دهیم که اگر این مهم محقق شود موضوع اشتغالزایی برای ساکنین منطقه نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*

آخرین اخبار

پربازدیدترین