-
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران:

ارزیابی به ارتقای کارآمدی در همه ابعاد کمک می‌کند/به شفافیت و رعایت اصل پاسخگویی تاکید داریم

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با تاکید بر لزوم ایجاد شفافیت و رعایت اصل پاسخگویی گفت: ارزیابی به ارتقای سطح کارآمدی و بهره وری شرکت ملی مس کمک می‌کند.

ارزیابی به ارتقای کارآمدی در همه ابعاد کمک می‌کند/به شفافیت و رعایت اصل پاسخگویی تاکید داریم

به گزارش مس پرس، دکتر حسین مدرس خیابانی در مراسم افتتاحیه دهمین دوره ارزیابی جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی که در محل سالن جلسات شرکت ملی صنایع مس ایران برگزار شد، اظهار کرد: ارزیابی موضوع بسیار مهمی است چراکه باعث ارتقای کارآمدی، رفع نارسائی‌ها و ایجاد رقابت سالم و مثبت می‌شود و از این منظر برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد.

وی افزود: در فرآیند ارزیابی، علاوه بر مدل ارزیابی که باید به‌روز و عملیاتی باشد، ارزیابی فراگیر و مستمر از اهمیت ویژه ای برخوردار است که خوشخبتانه در دهمین دوره ارزیابی جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی به این موضوع توجه شده است.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران تصریح کرد: ارزیابی به ارتقای سطح کارآمدی و بهره وری شرکت ملی مس کمک می‌کند و برای تحقق این مهم، تمام بخش‌های مختلف شرکت ملی صنایع مس ایران در فرآیند ارزیابی ضمن همکاری و پاسخگویی به سوالات احتمالی ارزیابان، مدارک و مستندات لازم را به منظور ارتقای فرصت‌های بهبود و تحقق اهداف سازمانی ارائه خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*