-

۴ دلیل حیاتی برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام همراه با تخفیفات یلدایی

چه کسی دوست ندارد که تعداد فالوورهایش بیشتر از چیزی که الان هست باشد. حتی اگر 1 میلیون فالوور داشته باشید، دوست دارید که آن را به عدد 2 میلیون برسانید. اما این مسئله برای کسب و کارهای کوچک مهمتر است. اگر به تازگی کسب و کار خود را در اینستاگرام راه اندازی کرده باشید، احتمالا تعداد فالوورهای شما بسیار کم است. اما اگر واقع بین باشیم، واقعا چه کسی میتواند به یک پیج با تعداد فالوور کم اعتماد کند؟

4 دلیل حیاتی برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام همراه با تخفیفات یلدایی

چه کسی دوست ندارد که تعداد فالوورهایش بیشتر از چیزی که الان هست باشد. حتی اگر 1 میلیون فالوور داشته باشید، دوست دارید که آن را به عدد 2 میلیون برسانید. اما این مسئله برای کسب و کارهای کوچک مهمتر است. اگر به تازگی کسب و کار خود را در اینستاگرام راه اندازی کرده باشید، احتمالا تعداد فالوورهای شما بسیار کم است. اما اگر واقع بین باشیم، واقعا چه کسی میتواند به یک پیج با تعداد فالوور کم اعتماد کند؟

اگر خود شما بودید، از یک پیج با تعداد فالوور کم خرید میکردید؟ قطعا خیر. اما تقریبا همه کسب و کارهایی که امروز بسیار بزرگ شده اند در چنین وضعیتی بوده اند. آنها چگونه خود را نجات دادند؟ با استفاده از تکنیک های خرید فالوور واقعی اینستاگرام. اما چرا باید به فکر خرید فالوور واقعی اینستاگرام باشید؟ و خرید خود را از کجا انجام دهید؟ با ما همراه باشید تا به این سوال مهم پاسخ دهیم.

چرا باید به دنبال خرید فالوور واقعی باشیم؟

اگر قضیه صرفا زیادتر نشان دادن تعداد فالوورها باشد، خب میتوان با هزینه کمتر تعدادی فالوور فیک خرید. اما چرا بایستی به فکر خرید فالوور واقعی باشیم؟ در اینجا به 4 دلیل مهم آن اشاره خواهیم کرد:

خرید فالوور واقعی ارزش پیج شما را حفظ میکند

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که بایستی همواره مدنظر داشت، الگوریتم های اینستاگرام است. این الگوریتم ها به دقت و به طور مداوم، پیج های مختلف را تحت بررسی خود قرار میدهند. وجود فالوورهای فیک از نظر این الگوریتم ها یک نمره منفی محسوب میشود و میتواند رنک پیج شما را کاهش دهند. نتیجه این اتفاق این است که در نتیجه سرچ ها و پیشنهادات کمتر نشان داده میشوید و احتمال قرار گرفتن پست های شما در اکسپلور نیز کاهش خواهد یافت. اما از آنجایی که فالوورهای واقعی دقیقا مشابه با فالوورهای ارگانیک خواهند بود، شما با این خطر تهدید نخواهید شد.

خرید فالوورهای واقعی تعداد لایک و کامنت شما را افزایش میدهند

هنگامی که خرید فالوور واقعی را انجام میدهید، میتوانید انتظار افزایش تعداد لایک و کامنت های خود را هم داشته باشید. این فالوورها واقعی هستند و روزانه در اینستاگرام آنلاین میشوند. در نتیجه وقتی که شما را فالو میکنند، احتمال اینکه توسط آنها دیده شده و لایک و کامنت دریافت کنید نیز بالا خواهد بود. البته رخ دادن این اتفاق تا حد زیادی به کیفیت پست و استوری های شما نیز بستگی دارد. بنابراین شما با خرید فالوور واقعی میتوانید نرخ تعامل پیج خودتان را هم افزایش دهید.

مردم فالوورهای شما و کیفیت آنها را چک میکنند

این روزها همه مردم در مورد قضیه خرید فالوور چیزهای زیادی میدانند و باهوش تر از هر زمان دیگری هستند. برخی از افراد پیش از اینکه به یک پیج اعتماد کنند، فالوورهای آن را به طور کامل بررسی میکنند و در صورتی که فالوور فیک ببینند، به هیچ عنوان به آن اعتماد نخواهند کرد. فالوورهای فیک از لحاظ ظاهری قابل تشخیص هستند. آنها عکس های طبیعی ندارند یا نام کاربری آنها اغلب رشته کاراکترهای تصادفی است. این در حالی است که فالوورهای واقعی دارای عکس و نام کاربری مناسبی هستند. به همین خاطر پیشنهاد ما این است که حتما به دنبال خرید فالوورهای واقعی باشید، چرا که مردم این روزها باهوشتر از هر زمان دیگری هستند و به همه جزئیات توجه میکنند.

خرید فالوورهای واقعی یک سرمایه گذاری محسوب میشوند

شما برای خرید فالوور واقعی بایستی هزینه به مراتب بیشتری نسبت به خرید فالوور فیک انجام دهید. اما قضیه اینجاست که خرید فالوور واقعی میتواند دقیقا مشابه با یک سرمایه گذاری برای پیج شما باشد. شاید در ابتدا هزینه بپردازید اما میتوانید مطمئن باشید که مزایای انجام این کار به زودی به سوی شما باز میگردد. با خرید فالوور واقعی بعد از مدتی لایک و کامنت بیشتری دریافت خواهید کرد و همچنین فالوورهای زیاد دیگری به شکل ارگانیک جذب اکانت شما میشوند. همچنین تعامل پیج شما نیز افزایش خواهد یافت.

بهترین فالوور واقعی را از کجا بخریم؟

حالا که با 4 دلیل حیاتی برای خرید فالوور واقعی آشنا شدیم، لازم است که یک سایت مناسب برای انجام این کار به شما معرفی کنیم. « سایت رسمی خرید فالوور اینستاگرام » یکی از معتبرترین و بهترین سایت ها برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام است. در صورتی که قصد خرید فالوور واقعی دارید، پیشنهاد میکنیم که خرید خود را از «سایت رسمی خرید فالوور اینستاگرام» انجام دهید. این سایت فالوورهای کاملا واقعی با کیفیت بسیار بالا را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار میدهد.

همچنین «سایت رسمی خرید فالوور اینستاگرام» قیمت بسیار مناسبی را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. این سایت سیاست خود را روی سود کمتر و فروش بیشتر قرار داده است. البته این کاهش قیمت تا حدی بوده است که به کیفیت محصولات لطمه ای وارد نشود همچنین به مناسبت یلدا تخفیفات ویژه ای را روی محصولات خود ارائه کرده است.

«سایت خرید فالوور اینستاگرام» پشتیبانی خوبی از مشتریان خود دارد. اگر نمیدانید که خرید فالوور واقعی خود را در چه زمانی و به چه تعداد انجام دهید، میتوانید کلیه سوالات خود را با پرسنل مجرب این سایت در میان بگذارید تا راهنمایی شوید.

در لیست زیر ارزانترین قیمت های سایت رسمی خرید فالوور اینستاگرام با تخفیفات ویژه یلدایی را میتوانید مشاهده کنید.

اسم محصول

قیمت 1000 عدد

خرید فالوور اینستاگرام

26500 تومان

خرید فالوور ایرانی واقعی

47000 تومان

خرید لایک اینستاگرام

3000 تومان

خرید ویو

6200 تومان

کد تخفیف سایت رسمی خرید فالوور اینستاگرام yalda

کد تخفیف سایت دیجی فالوور yalda1402

سخن پایانی

خرید فالوور واقعی یکی از مهم ترین کارهای بازاریابی است که هر ادمین اینستاگرامی بایستی برای رشد اکانت خود انجام دهد. فرقی نمیکند که پیج شما چه تعداد فالوور دارد و یک کسب وکار تازه کار یا کهنه کار هستید. در هر صورت، خرید فالوور واقعی میتواند به شما کمک کند تا سرعت رشد خود در این شبکه اجتماعی را افزایش دهید. از سویی دیگر «سایت خرید فالوور اینستاگرام» در تمام این مراحل در کنار شماست تا بتوانید خرید فالوور واقعی خود را با دقت، سرعت و قیمت مناسب به انجام رسانید.

سوالات پرتکرار

خرید فالوور واقعی چه فایده ای برای یک پیج دارد؟

خرید فالوور واقعی میتواند نرخ تعامل پیج را افزایش دهد، تعداد لایک و کامنت را بیشتر کند، اعتمادپذیری را افزایش دهد و ... .

آیا برای خرید فالوور واقعی بایستی پسورد خود را به سایت فروشنده بدهیم؟

خیر.

چه تعداد فالوور واقعی میتوان خریداری کرد؟

هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

آیا برای خرید فالوور واقعی باید پیج خود را به حالت پابلیک درآوریم؟

بله. در غیر این صورت بایستی برای همه این فالوورها دکمه Accept را بزنید که در تعداد بالا باعث ایجاد سختی میشود.

بهترین سایت برای خرید فالوور واقعی کدام است؟

«سایت خرید فالوور اینستاگرام» یکی از بهترین گزینه ها برای خرید فالوور واقعی است.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*

آخرین اخبار

پربازدیدترین