شنبه 01 اردیبهشت 1403 - 20 Apr 2024
کد خبر: 104585
تاریخ انتشار: 1402/11/26 16:51
مدیر عامل ومعادن:

دیدن نظم و انضباط عملیات معدنکاری در معدن چادرملو بسیار لذت بخش است

دکتر سعدمحمدی مدیر عامل گروه سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات پس از بازدید از مجتمع معدنی چادرملو با لذت بخش توصیف کردن عملیات معدنکاری در این مجتمع افزود: مشاهده نظم و انسجام در مراحل مختلف استخراج، فرآوری، تولید و انضباط مالی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو لذت بخش و ستودنی است و جا دارد از مدیران چادرملو که هدایت این سيستم به سمت رشد و توسعه و سودآوری را عهده دار هستند تقدیر و تشکر کرد.
دیدن نظم و انضباط عملیات معدنکاری در معدن چادرملو بسیار لذت بخش است

دکتر سعدمحمدی مدیر عامل گروه سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات پس از بازدید از مجتمع معدنی چادرملو با لذت بخش توصیف کردن عملیات معدنکاری در این مجتمع افزود: مشاهده نظم و انسجام در مراحل مختلف استخراج، فرآوری، تولید و انضباط مالی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو لذت بخش و ستودنی است و جا دارد از مدیران چادرملو که هدایت این سيستم به سمت رشد و توسعه و سودآوری را عهده دار هستند تقدیر و تشکر کرد. به گزارش روابط عمومی چادرملو پس از بازدید مدیر عامل و جمعی از مدیران گروه سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات از مجتمع معدنی چادرملو، در نشستی مشترک، مدیر عامل و معاون مالی و اقتصادی چادرملو در گزارشی به بیان عملکرد ۱۰ ماهه شرکت و مقایسه آن با مدت مشابه سال گذشته به لحاظ تولید و فروش و نیز طرح های توسعه به ویژه در واحدهای پائین دستی صنعت فولاد پرداختند. بر اساس همین گزارش، مهندس طاهرزاده ضمن اعلام درآمد ۴۶۳ هزارو ۹۷۸ میلیارد ریالی شرکت طی ۱۰ ماهه گذشته افزود: این میزان درآمد نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ از ۳۷ درصد رشد برخوردار بوده است. ضمن اینکه چادرملو طی همین مدت موفق شده است از کل معاملات حوزه معدن و فولاد کشور سهم ۲۱ درصدی را به خود اختصاص دهد. گفتنی است با اجرای طرح های توسعه چادرملو با مبلغ برآوردی ۵/۲ میلیارد یورو حدود ۸ هزار شغل مستقیم و ۳۶ هزار شغل غیر مستقیم ایجاد خواهد شد.

با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو؛ کارخانه تولید هیدرات‌های ویژه آلومینای جاجرم افتتاح شد کارخانه تولید هیدرات های ویژه در شرکت آلومینای جاجرم امروز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو و استاندار خراسان شمالی افتتاح شد.

روابط عمومی شرکت آلومینای ایران


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/4mpyyb