یک‌شنبه 26 فروردین 1403 - 14 Apr 2024
کد خبر: 82172
تاریخ انتشار: 1401/09/13 08:00
قرعه کشی | قرعه کشی ایران خودرو |تقلب در قرعه کشی

قرعه کشی محصولات ایران خودرو تقلبی است؟!

ایران‌خودرو طی اطلاعیه‌ای ضمن رد هر گونه شایعه تقلب در نتایج قرعه‌کشی تاکید کرد .در صورت وجود شواهد و مستندات، با ارایه به مراجع ذیربط، نسبت به پی‌گیری و اثبات آن اقدام شود.

پیرو طرح ادعای تقلب در قرعه‌کشی و تغییر نتایج در برخی سایت‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی، گروه صنعتی ایران‌خودرو اطلاعیه‌ای منتشر کرد. در این اطلاعیه آمده است، فرایند قرعه‌کشی با نظارت دقیق نهادهای ذیربط انجام می‌شود و بر همین اساس نتایج نیز پس از صحه‌گذاری توسط این نهادها به اطلاع مشتریان می‌رسد و با توجه به الگوریتم تعریف شده قرعه کشی و نظارت چند ارگان، امکان دخالت و تقلب در قرعه کشی به هیچ وجه میسر نیست.

قرعه کشی ایران خودرو

بر اساس این گزارش، در فاصله زمانی موجود میان قرعه‌کشی تا اعلام نتایج، کنترل‌های نظارتی توسط نهادهای مرتبط انجام می‌شود و پس از حصول اطمینان نسبت به صحت آن، نتایج به اطلاع متقاضیان می‌رسد.

قرعه کشی ایران خودرو

در ادامه این اطلاعیه آمده است، شائبه دخالت در نتایج قرعه‌کشی پیش از این نیز مطرح شده، اما مستنداتی دال بر وجود تخلف ارایه نشده و این ادعا به تایید نهادهای بازرسی نرسیده است، لذا تاکید می‌شود، در صورت وجود شواهد و مستندات، با ارایه به مراجع ذیربط، نسبت به پی‌گیری و اثبات آن اقدام شود. ایران خودرو همچنین به متقاضیان خرید خودرو هشدار داده، مراقب افراد سودجو و فرصت طلب باشند و در صورت مشاهده چنین مواردی، مراتب را به نیروی انتظامی و دیگر دستگاه‌های نظارتی و امنیتی اطلاع دهند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/45zbkm