یک‌شنبه 27 خرداد 1403 - 16 Jun 2024
کد خبر: 110852
تاریخ انتشار: 1403/03/08 10:44
رایا سمیعی خواننده جوان عنوان کرد؛

دنیای موسیقی، عرصه کشف وشهود است

رایا سمیعی خواننده جوانی است که قصد دارد اولین آلبوم موسیقی خود را به بازار عرضه کند.
دنیای موسیقی، عرصه کشف وشهود است

او که کار موسیقی را با آموزش سازهای گیتار، پیانو وویولن آغاز کرده ، هنر موسیقی را هنر اعجاب آوری می داند که درهمه جوامع مخاطبان و علاقمندان خود را دارد که می توان از ظرفیت های آن برای توسعه عواطف و انگاره های بشری سود جست.

سمیعی دنیای موسیقی را عرصه کشف و شهود می داند که باید در سایه ان خصایص انسانی را پرورش داد . او معتقد است موسیقی این قدرت شگرف را دارد که به زندگی انسانها عمق و ابعاد تازه ای ببخشد.

او سال گذشته قطعه ای با نام دلبرمو را عرضه کرد که در فضای مجازی در حدود یک میلیارد بازدید داشته است که از لحاظ تعداد، یک رکورد کاملا چشمگیر محسوب می شود.

سمیعی در حال حاضر مشغول کار بر روی چند آهنگ تازه است و پیش بینی می شود آهنگ های تازه وی نیز با استقبال مخاطبان روبرو شود.

رايا سميعى  متولد ١٣٨٣ تقريبا از ٩سالگى شروع كردم ساز زدن :گيتار پيانو ويالون  و ١٢سالگى فهميدم ك ميتونم بخونم   رفته رفته با شركت در كلاس هاى اواز تونستم صدامو بهتر كنم و در سال ١٤٠٢ با فعاليت در فضاى مجازى حسابى مورد توجه مردم قرار گرفتم و موزيك اى دلبرومو خوندم و با استقبال بی نظیر مردم روبه رو  شد با ويو تقريبى ١ميليارد بار بازديد در فضاى مجازى در حال حاضر دارم روی ترک های جدیدم کار میکنم که امیدوارم مورد استقبال مردم قرار بگیرند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/39ow8q