یک‌شنبه 06 فروردین 1402 - 26 Mar 2023
کد خبر: 531

قدردانی فرمانده انتظامی یزد از مدیرعامل سنگ آهن بافق

picture

سرتیپ دوم پاسدار بهدانی فرد فرمانده انتظامی استان یزد به همراه حدادی رئیس عقیدتی سیاسی بافق، سرهنگ ارشدی معاون آموزشی انتظامی استان، سرهنگ طولابی نژاد فرمانده انتظامی شهرستان بافق و سرگرد جواهری رئیس حفاظت اطلاعات انتظامی بافق با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی در هزتل نیکان دیدار و گفتگو کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد در این دیدار ضمن تشکر از حمایت ها و همکاری شرکت سنگ آهن مرکزی در ساخت مرکز آموزشی آیت الله شیخ محمد تقی بافقی،با بیان روند این پروژه امیدوار شد با پیگیری های ناجا و مساعدت های شرکت سنگ آهن هر چه زودتر به سرانجام برسد تا گام مثبتی برای استان برداشته شود.

وی با اشاره به راه اندازی مرکز آموزش نظامی فرعی در یزد برای جوانان متاهل افزود: 13هزار سرباز غائب در استان یزد وجود داشت که از سال گذشته با راه اندازی مرکز آموزشی نظامی فرعی ضمن تقویت یگان های خود،مشکلات این افراد نیز رسیدگی و حل شد.

سپس فلاح مبارکه ضمن خوش آمدگویی به مسئولان حاضر با بیان اینکه شرکت سنگ آهن کمک های لازم در جهت شروع و توسعه پروژه را انجام داده است،گفت: این مجموعه با توجه به پتانسیل هایی که در بحث ماشین آلات و نیروی انسانی دارد می تواند در کنار ناجا قرار گیرد تا بخش دیگری از پروژه را پوشش دهد.

 وی یادآور شد: شرکت سنگ آهن مرکزی در راستای مسئولیت اجتماعی و کمک به مراکز آموزشی شهرستان از هیچ‌گونه کمکی دریغ نخواهد کرد و همیشه یار و پشتیبان نیروی انتظامی استان یزد بوده است.

 لازم به ذکر است؛ در پایان این دیدار فرمانده انتظامی استان یزد با اهداء لوح تقدیر به مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی از مساعدت مالی این مجموعه در ساخت مرکز آموزشی آیت الله شیخ محمد تقی بافقی تقدیر و تشکر کرد.

 

منبع: مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن بافق

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/a4dgj4adsadsadsadsadsads