شنبه 12 فروردین 1402 - 01 Apr 2023
کد خبر: 21710

خرید بهترین بالابر هیدرولیکی

picture

امروزه می ­توان گفت تقریبا تمامی مناطق در سراسر جهان از بالابر­ها و آسانسور­ها استفاده می­کنند. بالابر وسیله ای است که برای حمل بار یا افراد و بالا و پایین بردن آن­ها بین طبقات استفاده می ­شود. بالابرها تفاوت های اساسی با لیفتراک ها، جرثقیل ها و برخی از آسانسورها دارند.

بالابر چیست؟

امروزه می ­توان گفت تقریبا تمامی مناطق در سراسر جهان از بالابر­ها و آسانسور­ها استفاده می­کنند. بالابر وسیله ای است که برای حمل بار یا افراد و بالا و پایین بردن آن­ها بین طبقات استفاده می ­شود. بالابرها تفاوت های اساسی با لیفتراک ها، جرثقیل ها و برخی از آسانسورها دارند.

بهترین بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیک چیست؟

بالابر های هیدرولیک، ماشین های بسیار قدرتمندی هستند که بجز جابجایی افراد، جابجایی و بالابری بارهای سنگین در کارخانه ها، ساختمان ها، انبارها، فروشگاه ها و سایر محیط های صنعتی را تحمل کرده و از آن استفاده می­شود.

بالابر هیدرولیک در مدل های گوناگون برای موقعیت های گوناگون در گروه فنی مهندسی احمدی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت طراحی و تولید می­شود.

تاریخچه بالابر هیدرولیک:

از زمانی که مردم شروع به ساخت و ساز های بلند کردند، نیاز به بالابر ها ایجاد شد. اولین تجهیزات هیدرولیک که در تاریخ ثبت شده است توسط جوزف براما در انگلستان بود. ساخت این تجهیزات باعث تغییر بزرگی در جهان صنعتی شد. مردم بلافاصله شروع به استفاده از نیروی هیدرولیک برای راه اندازی جرثقیل ها، آسانسورها و ... کردند.

مهندسان اولین بالابر هیدرولیک را در سال 1870 در شهر نیویورک افتتاح کردند.

صنعت بالابر هیدرولیک در حال حاضر همچنان در حال پیدا کردن راه های جدید برای سازماندهی و قابلیت دسترسی می­باشند. در حالی که همچنان از طرح های کلاسیک استفاده می­کنند، این بالابر ها آزمایش خود را در گذر زمان به خوبی پس داده اند.

طرزکار بالابر هیدرولیک

اجزای اصلی بالابر هیدرولیک عبارتند از:

پیستون درون سیلندر، مخزن یا مخزن روغن ،پمپ، موتور (الکتروموتور)، شیر

برای بالابردن بالابر به صورت عمودی، پمپ با فشار بر روی پیستون، روغن را به سمت سیلندر فشار می دهد و پیستون را به سمت بالا فشار می­دهد.

برای پایین آوردن بالابر، دریچه باز می شود و اجازه می دهد تا سیال به مخزن برگردد. با استفاده از نیروی گرانشی کابین بالابر به پایین رانده می شود.

برای توقف بالابر در طبقات مورد نظر، برق پمپ قطع می شود،کابین بالابر در بالای پیستون قرار می­گیرد و توسط روغنی که در سیلندر محبوس شده است در موقعیت خود ساکن می­شود.

انواع بالابر هیدرولیکی:

در گروه فنی مهندسی احمدی بالابرهای هیدرولیک تنوع بسیار زیادی دارند که به شما کمک می­کند با توجه به نیاز خود، بالابر مناسب را انتخاب و خریداری کنید. که عبارتند از:

ثابت: بالابر هیدرولیکی ثابت، بالابری است که با آن بار های سنگین را در کارگاه ها، کارخانه ها، ساختمان ها، انبار ها و ... جابجا می کنند و همچنین وجود چاهک، برای قرارگیری در آن، ضروری می­باشد.

متحرک: در بعضی موارد که نیاز به جابجایی بالابر و یا از محلی به محل دیگر برای تخلیه بار و افراد وجود دارد، برای این منظور می­توان از بالابر متحرک که در زیر آن چرخ هایی برای این کار تعبیه شده است، استفاده کرد. این ماشین هم نیز در هر محلی قابل استفاده می­باشد.

فروشگاهی (بالابر مغازه): برای بالا و پایین بردن و جابجایی اجناس و افراد از آن در بسیاری از فروشگاه ها و رستوران ها و ... از بالابر فروشگاهی استفاده می‌شود.

صنعتی: بالابر های هیدرولیکی صنعتی، معمولا در ابعاد های بزرگ و در ارتفاعات بالا یا وزن های بیشتر تولید و نصب می شوند.

بالابر مسکونی(خانگی): ساختمان هایی که آسانسور ندارند برای جابجایی افراد و همچنین برای آسان تر شدن اسباب کشی، از بالابر های خانگی استفاه می­کنند.

مزایای بالابر هیدرولیک

12 مزیت مهم بالابر هیدرولیکی عبارتند از:

 • فضای کم : حدودا 10 درصد فضای کمتری نسبت به بقیه آسانسور و بالابرها اشغال می­کنند.
 • ایمنی بسیار بالا برای بار و سرنشینان
 • کارایی آسان
 • ارزان و مقرون به صرفه
 • دوام بالا و نگهداری آسان
 • استفاده در مواقع اضطراری
 • کارایی در صورت نبود برق
 • اکثرا به چاه یا اتاقک نیاز ندارد.
 • نبود خطر سقوط: در صورت قطع برق خطر سقوط وجود ندارد.
 • جابجایی اجسام سنگین: این بالابرها در مواقعی که بارهای زیادی نیاز به جابجایی دارند می­توانند به راحتی اجسام و ماشین آلات سنگین را بلند کنند زیرا هیدرولیک نیروی بالابری بیشتری نسبت به طناب های کششی ایجاد می­کند.
 • اتلاف انرژی کمتر: برق کمتری مصرف می­کنند. از موتور فقط برای حرکت به سمت بالا استفاده می­شود و برای حرکت به سمت پایین فقط دریچه های برقی، برای کنترل جریان روغن کار می­کنند.
 • ­ صدای کم: در بالابرهای هیدرولیک گروه فنی مهندسی احمدی با توجه به نوع ساخت و قطعاتی که در آن به کار برده می­شود، صدا به حداقل خود رسیده است.

قیمت و خرید بهترین بالابر هیدرولیکی

قیمت بالابر هیدرولیک با توجه به متریال و مواد به کار رفته در آن، با کابین یا بدون کابین، میزان برق مصرفی و همچنین بسته به اینکه از چه ویژگی هایی برخوردار هستند متفاوت می­باشند.

برای اطلاع از قیمت ها با مشاوران مجرب گروه فنی مهندسی احمدی تماس گرفته تا آنها به بهترین نحو و به صورت رایگان شما را در خرید بهترین بالابر هیدرولیکی راهنمایی کنند.

چرا بالابر هیدرولیکی احمدی:

تیم بالابر احمدی متشکل ار افراد متخصص در زمینه های تولید و مونتاژ، نصب و راه اندازی، تامین امنیت و ایمنی، با فراهم کردن بهترین متریال و قطعات، بهترین بالابر های هیدرولیک را با مناسب ترین قیمت به مشتریان عرضه می کند. همچنان این تیم امکان مشاوره و بازدید رایگان را برای مشتریان عزیز فراهم آورده است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/4j5ngzadsadsadsadsadsads