دوشنبه 08 خرداد 1402 - 29 May 2023
کد خبر: 41452

هوشمند سازی واحدهای تولیدی در دستور کار چادرملو قرار گرفت.

مدیر عامل چادرملو تصریح کرد: امسال هم با توجه به وضعیت بازار جهانی سنگ آهن و پیش بینی قیمت محصولات فولادی، تکلیف ما در ایجاد شرایط رقابت پذیری بسیار سنگین‌تر می شود.
باید تمام سعی و توان خود را برای افزایش تولید، به ویژه در انتهای زنجیره، افزایش بهره‌وری و راندمان تولید و کاهش مصرف حامل های انرژی با رعایت کامل ضوابط زیست محیطی مصروف داریم.

مهندس طاهر زاده با تاکید بر تدوین برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در جهت کسب بالاترین استانداردهای زیست محیطی برای تولید افزود: آموزش و به کار گیری تجهیزات مدرن، روز آمد کردن و هوشمند سازی فرآیند تولید فولاد به خصوص در صنایع پائین دستی نقش مهمی در ارتقای شاخصهای تولید و توسعه پایدار خواهد داشت.

در ادامه این نشست دکتر صلاحی رئیس هیات مدیره چادرملو ضمن تشکر از تلاشهای بی وقفه و قابل تقدیر تمامی مدیران شرکت در بهبود شرایط تولید گفت: چادرملو بعنوان یک شرکت صنعتی شاخص در استان یزد شناخته می شود. از این رو وظیفه ما و شما برای رسیدن به استانداردهای قابل قبول بسیار خطیر و مهم است و از اینکه میبینم دغدغه مدیران در جهت ارتقای بهره وری و اعمال تدابیر زیست محیطی است بسیار خرسندم.

همچنین دکتر فاطمی اردکانی نایب رئیس هیات مدیره چادرملو ضمن تقدیر از اقدامات موثر مدیران شرکت در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی تاکید کرد، باید همه توان و تخصص خود را برای هوشمند سازی چرخه تولید به کار گیریم تا علاوه بر ارتقای کیفیت بتوانیم محصولات زنجیره را متناسب با نیاز مشتری تولید نمائیم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/39kyy7















گل گهر فولاد خوزستان فولاد هرمزگان زر ماکارونافرانترسپینابانک ملیدیزل ژنراتور کاشانی آمیکوابزار دقیقروزگار خودروگسترش نیوزصمتروزگار معدن