سه‌شنبه 08 خرداد 1403 - 28 May 2024
کد خبر: 7645
تاریخ انتشار: 1400/09/16 15:22

برنامه تامین مواد اولیه صنایع توسط فولاد هرمزگان

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: با توجه به نیاز صنایع خودروسازی و لوازم خانگی کشور، شرکت فولاد هرمزگان درصدد تأمین مواد اولیه مورد نیاز این صنایع است.

عطاءاله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان (۱۵ آذرماه) در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی(ایران‌ متافو) با بیان این که فولاد هرمزگان مقدمات اخذ مجوز برای تولید ورق عریض به میزان یک میلیون و ۲۵۰ هزار تن را دریافت کرده است، اظهار کرد: این شرکت مجوز احداث احیای ۹۰۰ هزارتنی فولاد را اخذ کرده و هم‌اکنون در حال پیگیری و آماده‌سازی قرارداد آن است.

وی با اشاره به تولید یک میلیون و ۷۰۰ هزار تن فولاد در فولاد هرمزگان افزود: با توجه به نیاز صنایع خودروسازی و لوازم خانگی کشور، شرکت فولاد هرمزگان درصدد تأمین مواد اولیه مورد نیاز این صنایع است که برای رفع مشکل تولید نیز برای احداث نیروگاه برق برنامه‌ریزی شده است تا با توجه به محدودیت‌های برق در فصل گرما، در منطقه ویژه اقتصادی استان هرمزگان احداث شود.

مدیرعامل فولاد هرمزگان خاطرنشان کرد: فولاد هرمزگان در کنار حمایت‌ها و پشتیبانی‌ها از صنایع پایین‌دست، در حوزه سرمایه‌های انسانی طی ماه‌های اخیر گام‌های مثبتی برداشته که منجر به ارتقای رضایتمندی کارکنان خود شده است؛ همچنین این شرکت در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی نیز اقدامات زیادی در سال جاری انجام داده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/2xb9b4