-
جورجینا | رژیم جورجینا | رژیم غذایی جورجینا

راز هیکل خوب جورجینا رودریگز فاش شد | جورجینا از رژیم غذایی اش رونمایی کرد

در مستند نتفلیکس، شریک زندگی کریستیانو رونالدو به تمام جزئیات زندگی خود پرداخت، اما هواداران او در بین حرف‌هایش تناقض‌هایی را مشاهده کردند.

جورجینا رودریگز ، همراه شریک زندگی‌اش کریستیانو رونالدو، در سفر به عربستان سعودی، تمام فعالیت‌هایش را به همراه دنبال‌کننده‌های اینستاگرامی‌اش به اشتراک می‌گذارد. جورجینا رودریگز چه در وقت‌های فراغت و چه در رابطه با کارهای حرفه‌ای خود، محتوای زیادی را در اینستاگرام منتشر می‌کند. با این حال، رژیم غذایی جورجینا رودریگز همچنان موضوع بحثی بین استفاده کنندگان شبکه‌های اجتماعی است و تردید‌هایی درباره صداقت این مدل و اینفلوئنسر در مورد غذا‌هایی که مصرف می‌کند، وجود دارد.

شریک زندگی کریستیانو رونالدو در مستند موفق خود در نتفلیکس به نام «من جورجینا هستم» اعتراف کرد که معتاد به ایبریا بوده است، به این معنی که او نمی‌تواند بدون خوردن ساندویچ چوریزو و سایر سوسیس‌ها زندگی کند. بنابراین، محصولات ایبری، از نژاد خوک ایبری، که در عادات غذایی اسپانیایی و پرتغالی بسیار مورد توجه است، عاملی اساسی در رژیم غذایی او است. با این حال، او در مصاحبه با مجله «سلامت زنان» کاملاً خود را از آنچه در این مستند گفته بود جدا کرد.

جورجینا در این مصاحبه گفت: «صبح‌ها یک املت فرانسوی با آب پرتقال و یک قهوه با شیر می‌خورم. وسط صبح یا بعد از تمرین یک موز می‌خورم. برای ناهار پوره با گوشت یا سبزیجات کبابی می‌خورم. برای میان وعده‌ها، گاهی اوقات کنسرو صدف با لیمو می‌خورم؛ و شام هم مانند ناهار.»

جورجینا در مستند خود می‌گوید که «من بدون ترس و با لذت غذا می‌خورم»، به‌ویژه زمانی که با دوستانش برای ناهار یا شام ملاقات می‌کند. این تناقض‌ها باعث شده که مردم اینطور تصور کنند که او در مورد رژیم غذایی خود حقیقت را نمی‌گوید.


منبع: خبرورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*