-

خانه فوق لوکس و کاچری خواننده معروف که انگشت به دهانتان می کند! +تصاویر

خواننده و بازیگر معروف باربادوسی، ریحانا که 35 سال سن دارد، با 21 میلیون دلار خرید آپارتمانی در طبقه‌ی 40 از یک برج پنت هاوس در لس آنجلس، به صاحب پیشین آن، کمدین 53 ساله متیو پری، گران‌ترین معامله آپارتمانی از سال ۲۰۱۵ تا به امروز را انجام داده است.

اخیراً، خواننده و بازیگر معروف باربادوسی، ریحانا ، که قبلاً در یک خانه ۳ اتاقه در شهر بریج‌تاون با خانواده‌اش زندگی می‌کرد و در روزهای زیادی همراه پدرش در فروش لباس به مشغولیت داشت، صاحب یک خانه فوق لوکس شده است. سال قبل نشریه اقتصادی فوربز ریحانا را به عنوان بیست و یکمین زن ثروتمند جهان با دارایی خالص یک میلیارد و چهارصد میلیون دلار معرفی کرد. ریحانا قبل از به دنیا آمدن فرزند دومش میخواهد به این پنت هاوس 2900 متری نقل مکان کند.

برخی از مشخصات و امکانات این پنت هاوس:
-مساحت 2831 متر
-4 اتاق خواب
-8 حمام
-آشپزخانه بزرگ
-نشیمن های بزرگ
-4تراس بزرگ با چشم انداز فوق العاده به شهر لس آنجلس و اقیانوس آرام
-ویو پانوراما (360 درجه سراسر نما)
-سالن ورزشی پیشرفته
-استخر بسیار بزرگ و اتاقهای کابانا
-سالن سینما پیشرفته با آخرین تکنولوژی روز
-نورپردازی گسترده
-صدای فراگیر
-انبار شراب
-گاراژ اختصاصی هیدرولیکی
-تدابیر امنیتی 24 ساعته و…..

خانه فوق لوکس ریحانا. خانه فوق لوکس ریحانا. خانه فوق لوکس ریحانا. خانه فوق لوکس ریحانا.

ریحانا از می 2021 تا امروز با نامزدش «ایسپ راکی»رابطه دارد و تا امروز صاحب یک پسر 11 ماهه شدند و به زودی فرزند دوم خودش را به دنیا میاورد، این زوج فعلا نام تنها پسرشان را رسانه ای نکردند.

سال قبل نشریه اقتصادی فوربز ریحانا را به عنوان بیست و یکمین زن ثروتمند جهان با دارایی خالص یک میلیارد و چهارصد میلیون دلار معرفی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*