-

حق السکوت فوتبالیست متاهل به معشوقه اش | ماجرا چه بود؟

گزارش‌ها حاکی از آن است که یک فوتبالیست متاهل انگلیسی با تهدید و ارعاب سعی در ساکت کردن معشوقه‌اش داشت.

یک فوتبالیست متاهل انگلیسی با وادار کردن معشوقه‌اش به امضای یک حکم جنجالی، سعی در ساکت کردن او داشت. اقدامات این ستاره لیگ برتر انگلیس توسط گروهی از زنان به عنوان «رفتار ارعاب‌آمیز» محکوم شد. گفته می‌شود این فوتبالیست خیانتکار متاهل زنی را به امضای قراردادی برای عدم افشای اطلاعات و دریافت ۲۰ هزار پوند حق‌السکوت مجبور کرد. این ملی‌پوش انگلیسی قبل و بعد از ازدواجش با همسر فعلی، با این زن به هتل‌های مختلف رفت و آمد می‌کرد. اما بعد او را وادار به امضای قرارداد کرد و وکلایی را برای ساعتی ۵۰۰ پوند استخدام کرد که نامه‌های هشدارآمیز را به دست زن برسانند.

ترزا پارکر، مسئول مددکاری زنان، گفت: «برای یک زن وحشتناک است که با رفتار تهدیدآمیز یک بازیکن فوتبال مواجه شود، که به موجب آن مجبور به امضای تعهدنامه و حذف عکس‌ها و پیام‌ها شود. ما کمپین «اتحاد فوتبال علیه خشونت خانگی» را راه‌اندازی کرده‌ایم که تلاش می‌کند روابط سالم را ترویج کند. رفتار فوتبالیست‌هایی که از قدرت و موقعیت مالی برای ارعاب زنان استفاده می‌کنند، توهین‌آمیز است. ما باید باهم در برابر اینگونه رفتار‌ها ایستادگی کنیم.»

معشوقه فوتبالیست ادعا کرد که در ابتدا وقتی حاضر به همکاری نشد رفتار فوتبالیست پرخاشگرانه شد و به او گفت: «می‌دانم کجا زندگی می‌کنی.» او تحت فشار قرار گرفت تا عکس‌ها و پیام‌ها را پاک کند و مجبور شد که در نهایت قرارداد را امضا کرده و ۲۰ هزار پوند حق‌السکوت را بپذیرد.

بعد از امضای این قراردادها، فوتبالیست همچنان با این زن که اولین بار در سال ۲۰۱۹ با هم آشنا شدند، در تماس بوده است. استفاده از «قرارداد عدم افشای اطلاعات» برای کنترل و ساکت کردن زنان خشم گسترده‌ای را برانگیخته و نهاد‌ها سازمان‌های خیریه بازیکن ناشناس لیگ برتر را محکوم کردند.

ترزا پارکر افزود: «بار‌ها و بار‌ها شاهد بوده‌ایم که فوتبالیست‌ها و افراد صاحب قدرت از این قرارداد استفاده کرده و احساس شکست‌ناپذیری می‌کنند. آن‌ها منابع نامحدودی دارند و از آن برای ساکت کردن زنان و جلوگیری از افشای حقیقت استفاده می‌کنند.»

منبع: خبرورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*