-
سوم خردادماه، سالروز افتتاح کانون تولید جنوب

سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و افتتاح شرکت فولاد اکسین خوزستان گرامی باد

از حماسه ساز ترین جغرافیای تاریخ، خوزستان، تا فارسی ترین دریای روییده بر زمین و زمان، خلیج همیشه فارس درود می فرستیم بر عظمت پرچم پرافتخار ایران سربلند و قوی که زیر آوازه و آبرویش، صنعت ایران با امید در حال فعاليت و سازندگی است.

سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و افتتاح شرکت فولاد اکسین خوزستان گرامی باد

سوم خردادماه روزی که خرمشهر پاره تن ایران عزیز آزاد شد، در تاریخ این سرزمین نماد مقاومت و فتح و ظفر است.

در سالروز بزرگداشت چنین روز حماسه سازی، حماسه ای دیگر در صنعت و تولید ایران زمین سروده شد.

شرکت فولاد اکسین خوزستان اولین و تنها تولیدکننده ورق های عریض فولادی کشور در ایران و خاورمیانه پا به عرصه حیاتی زیرساختی در صنعت شد.نهالی که در دوران سخت تحریم ها در زیر سخت ترین فشارهای خارجی به بار نشست و درختی پرثمر شد.

فولاد اکسین خوزستان با تولید با کیفیت ترین محصولات به نماد خودباوریِ جوانان و متخصصان صنعت و اقتصاد کشور و تجلی خودباوری ملی ما تبدیل شده است.

این دستاورد ارزشمند انقلاب، مرهون همت و تلاش شبانه‌روزی کارگران، کارکنان و مدیران سخت‌کوش، دلسوز و جهادی است که از ابتدای بهره‌برداری این شرکت تا به امروز از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و محکم و استوار در حال خدمت، تلاش و مجاهدت هستند.

روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان سالروز افتتاح شرکت فولاد اکسین، اکسیژن صنعت ایران را که آغازگر جریان رونق و شکوفایی اقتصادی بود گرامی می دارد و این فرصت را برای قدردانی از زحمات و تلاش های شبانه روزی کارگران و کارکنان پرتلاش، جهادگران واحدهای مختلف شرکت مغتنم می شمارد و به همه همکاران عزیز خسته نباشید و دست مریزاد عرض می کند.

پاسداشت این عظمت در کلام و کلمه نمی گنجد که عشق به سربلندی ایران عزیزمان افتخاری بس بزرگ و جاودانه است.

از خداوند متعال توفیق روز افزون و موفقیت های مستمر همه تلاشگران صنعت و تولید و تجارت میهن عزیزمان را در سایه عنایت حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله و تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب مسئلت می‌نماییم.

لازم است یاد و خاطره سید شهیدان خدمت، خادم الرضا شهید دکتر رئیسی،رئیس جمهور محبوب و مردمی را گرامی بداریم و آرزو کنیم رهروانی صادق برای شهدای عزیز باشیم.


روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان / سوم خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*