-
قیمت گوشت | قیمت گوشت قرمز | نوسان قیمت گوشت | قیمت گوشت در بازارر

قیمت امروز گوشت گوسفندی و ماهیچه گوسفندی تازه | کاهش قیمت گوشت قرمز در بازار

معاون وزیر جهاد کشاورزی از کاهش ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومانی گوشت قرمز گوسفندی خبر داد.

قیمت گوشت در بازار اعلام شد. قیمت گوشت در بازار افزایش پیدا کرد. براساس نرخنامه جدید سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران، گوشت قرمز گوسفندی نسبت به نرخنامه آبان ۱۶ درصد و در مقایسه با هفته اول آذر ۱۰ درصد رشد قیمت داشته است. جدیدترین تغییرات قیمت گوشت قرمز در میادین را در ادامه بخوانید.

آخرین قیمت گوشت در بازار

سید محمد آقا میری صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در راستای کاهش قیمت گوشت قرمز در سطح کشور اقدامات و پیگیری‌های ویژه‌ای صورت گرفته است.

وی از برنامه ریزی برای واردات دام زنده و گوشت گوسفندی گرم از کشورهای مجاز خبر داد و خاطرنشان کرد: طی ۲ هفته آینده قیمت گوشت قرمز ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان کاهش می‌یابد.

رئیس سازمان دامپزشکی با اشاره به اینکه واردات لاشه گوشت گرم و دام زنده طبق پروتکل‌های بهداشتی هیچ مانعی ندارد افزود: پیش‌بینی می‌شود که با انجام واردات شاهد کاهش قیمت گوشت باشیم.

وی با اشاره به اینکه همه کمبودها نیز با واردات گوشت قرمز رفع می‌شود اضافه کرد: در حال حاضر از مجموع حدود ۸۰۰ هزار تن گوشت تولیدی در کشور، ۲۰۰ هزار تن معادل ۲۵ درصد توسط عشایر تولید می‌شود.

آقا میری پیشگیری از شیوع بیماری‌های دام را یک برنامه مهم دانست و اضافه کرد: حفظ سرمایه‌های دامی در دستور کار است و با واکسیناسیون در این زمینه اقدامات اساسی انجام می‌شود.

وی حمایت از عشایر را ضروری دانست و گفت: عشایر با تمام توان در حال خدمت به مردم هستند و باید برای رفع مشکلات آنها تلاش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*

آخرین اخبار

پربازدیدترین