شنبه 29 اردیبهشت 1403 - 18 May 2024
کد خبر: 86316
تاریخ انتشار: 1402/01/30 11:03

این زن هم زمان پنج شوهر دارد! | عکس خندان و خوشحال هر 5 شوهر کنار هم

به گفته برخی، پسران خانواده از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند تا میراث پدری شان را کمتر به وراث تقسیم کرده و شریک کمتری پیدا کنند. در این راستا، برخی معتقدند که پسران خانواده به دلیل بیشتر بودن فرزندان نسبت به دختران، سعی در کاهش تعداد وراث‌ها دارند. در مورد زن جوانی که در عکس مشاهده می‌شود و عروس پنج برادر است، نام او "رجا" است و از چهره همه شش نفر در عکس، تبسمی به چهره آن‌ها نشان داده می‌شود که نشانگر خوشبختی آن‌ها است.

در بعضی از روستاهای شمال هند، مانند دهردون، چند شوهری در خانواده‌ها به صورت مرسوم است و زنان در آن حداقل سه شوهر دارند. در این خانواده‌ها، پسران با ازدواج با برادر بزرگتر خود وارث خانواده می‌شوند و با همسر برادرشان زندگی را ادامه می‌دهند.

گفته می‌شود پسران خانواده از این رو دست به این کار می‌زنند تا میراث پدری‌شان کمتر بین وراث تقسیم شده و شریک کمتری پیدا کند. آن زن جوانی که در عکس می‌بینید هم رجا نام دارد و عروس پنج برادر است. از چهره تمام شش نفر تبسم می‌بارد، و این یعنی ظاهرا خوشبخت می‌نمایند.

شاید از نظر شما چنین چیزی عجیب به نظر برسد، اما در این مطلب می‌خوانیم که این موضوع عین واقعیت است.

رجای ۲۱ ساله، اولین بار با یک برادر هم‌خانه شد و پس از آن چهار برادر د‌یگر شوهر قانونی‌اش شده‌اند. در نتیجه طفلی به دنیا آمد و او را «جی» نام گذاشتند. در حال حاضر رجا نمی‌داند که این فرزند کدام یک از برادران است. رجا در ابتدا گویا شرم داشته است، ولی کم‌کم به پنج شوهری عادت کرده و امروز خود را خوشبخت می‌شمارد! نکته جالب در این است که همه زنان در این روستا میزبان پنج همسر نیستند، تنها رجا این‌طور است، چرا که زنان دیگر نهایتا سه همسر دارند.

عکسِ زنی که هم زمان پنج شوهر دارد

روستای دهردون

رجا اولین بار به همسری گدو ویرمه ۲۱ – ساله درآمد و بعد بیج ۳۲ – ساله، کمی بعد به سانتی رمه ۲۸ – ساله، سپس به گاپل ۲۶ – ساله و در نهایت به دنیش ۱۸ – ساله.

مادر رجا سه شوهر دارد که هر سه برادرند و او نمی‌داند رجا از کدام شوهرش است. همچنین رجا هم نمی‌داند پسر یک و نیم ساله‌اش «جی» از کدام همسرش است، ولیکن او همه پنج شوهرش را دوست دارد و همسرانش نیز به او مهر دارند، زیرا هر کدام از پنج برادر به صورت برابر اظهار می‌کنند که شاید پسرشان مال او باشد.

عکسِ زنی که هم زمان پنج شوهر دارد

 

کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/4py8la