سه‌شنبه 28 فروردین 1403 - 16 Apr 2024
کد خبر: 85807
تاریخ انتشار: 1402/01/15 18:42

حضور ارتش در شهر برای برخورد با بی حجابی! | پیشنهاد حاشیه ساز این عضو شورای شهر

محمد آقامیری که عضو شورای شهر تهران است، وی اظهار داشت: "نیروهای جهادی، نیروهای ارتش و بسیج در زمان بحران کرونا پای کار بوده‌اند. به همین دلیل، چرا از این ظرفیت برای مقابله با بی‌حجابی استفاده نمی‌شود؟"

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران ، به ضرورت حفظ حجاب و شئونات اسلامی در جامعه اشاره کرد و گفت: "ما در برابر امام راحل و خون شهدا مسئولیم و اکنون در آزمون تاریخی و الهی قرار داریم." سید محمد آقامیری در صد و سی و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، به چالش‌های فرهنگی و اجتماعی اشاره کرد و با اشاره به هجمه جدید دشمنان به عنوان جنگ شناختی و ترکیبی، بیان کرد که آن‌ها با استفاده از دلقک‌های خودفروخته داخلی و خارجی و هنرمندان نما به دنبال آسیب رساندن به جوانان هستند.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد تغییر فضای عفاف و حجاب در کشور است، یادآور شد: در چند ماه اخیر شاهد ناهنجاری در موضوع حجاب در تهران و دیگر شهر‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه علاوه بر انحرافات ایجاد شده، این اتفاقات وسیله‌ای در دست مزدوران برای راه انداختن جنجال علیه اسلام است، تصریح کرد: بدون شک پدیده برهنگی پدیده عصر ماست و دیر یا زود به عنوان یک بیماری شناخته خواهد شد.

آقامیری با تأکید بر اینکه بخشی از امر به معروف و نهی از منکر بر عهده حاکمیت است، یادآور شد: اگر این بخش توسط مردم عامه انجام شود باعث هرج و مرج خواهد شد؛ متأسفانه برخی با روشنفکر بازی به دنبال هنجارشکنی هستند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: چرا روز‌هایی که کرونا روزانه جان چندین نفر را می‌گرفت کسی پلیس را به دخالت در مبحث سلامت متهم نکرد؟ نیرو‌های مردمی و جهادی، رسانه‌ها و نیرو‌های ارتش و بسیج در کرونا پای کار بودند. حالا چرا از این ظرفیت برای مقابله با فحشا و بی حجابی استفاده نمی‌شود؟

وی با بیان اینکه برخی مسئولین ساده اندیش خیال می‌کنند باید با هنجارشکنان بی حجاب مماشات کرد که این خود یک متد براندازی است، یادآور شد: اینکه کسانی فکر می‌کنند با گل دادن به زنان بی حجاب، کاری از پیش می‌برند خیالی بیش نیست.

آقامیری تأکید کرد: اگر به موضوع حجاب به شکلی عمیق‌تر بپردازیم در مرحله اول مرتبط با مسائل فرهنگی و اجتماعی و دشمن خارجی نیست بلکه حجاب در گرو سیاست و گروه‌های لیبرال است که اجازه پرداختن صحیح به موضوع عفاف و حجاب را نمی‌دهند و به وسیله‌ای برای کسب جایگاه تبدیل شده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در چند ماه اخیر عکس‌ها و فیلم‌هایی از حضور افراد بی حجاب و هرزه گر در شهر برای اعضای شورا ارسال شده است، تصریح کرد: ما در برابر امام راحل و خون شهدا مسئولیم و شاید در آزمون تاریخی و الهی قرار گرفته ایم.

وی تاکید کرد: ضروری است برنامه شهرداری برای مقابله با هنجارشکنان اجتماعی ارائه شود.

 

کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/4d7ypw