دوشنبه 27 فروردین 1403 - 15 Apr 2024
کد خبر: 5432
تاریخ انتشار: 1400/08/19 13:53

فروش گران ترین فولاد صادراتی توسط چادرملو

بیشترین فروش محصولات این شرکت معدنی در اختیار «کنسانتره آهن (خشک)» با ۵۲۸،۰۰۷ تن بوده که نرخ فروش این محصول ۲,۹ میلیون تومان در ازای هر تن اعلام شده است.

به گزارش دنیای معدن، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مهرماه سال جاری مجموع فروش محصولات در بازار داخلی و صادراتی طی این دوره یک ماهه برابر با ۱،۳۳۶،۳۳۹ تن ارائه کرده و میزان فروش محصولاتی که از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه به فروش رفته برابر با ۸،۷۸۹،۸۰۰ تن بوده، همچنین میزان سرمایه ثبت شده طی این دوره ۵۵,۵۰۰ میلیارد ریال بوده است.

میزان فروش محصولات معدنی و صنعتی چادرملو

بر پایه این گزارش، مقدار فروش محصولات "کچاد" نسبت به ماه گذشته با اُفت ۱۷ درصدی روبه رو بوده و همچنین از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه سال جاری میزان فروش این شرکت به میزان ۹ درصد افزایش پیداکرده است.

بیشترین فروش محصولات این شرکت معدنی در اختیار «کنسانتره آهن (خشک)» با ۵۲۸،۰۰۷ تن بوده که نرخ فروش این محصول ۲,۹ میلیون تومان در ازای هر تن اعلام شده، گران ترین محصول شناسایی شده این شرکت معدنی مربوط به فولاد صادراتی با نرخ ۱۳,۲ میلیون تومان در ازای هر تن ارائه شده است.

همان طور که در متن فوق ملاحظه کردید «کنسانتره آهن (خشک)» پر فروش ترین محصول کچاد بر اساس آمار ها بوده، پس از این محصول بیشترین فروش مربوط به «گندله» با ۲۵۴،۰۳۵ تن بوده و نرخ فروش ۴,۱ میلیون تومانی را از خود بر جای گذاشت.


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/3exdp4