15 آذر، 1400

تقدیر از پیشکسوتان توسط فولاد مبارکه

دسته‌بندی: معدن

1400/7/25 12:35

تقدیر از پیشکسوتان توسط فولاد مبارکه

دسته‌بندی: معدن
12:35:00 1400/7/25

محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با محمدحسن عرفانیان مجری طرح و نخستین مدیرعامل این شرکت دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار دکتر محمدیاسر طیب‌نیا ضمن ادای احترام و تقدیر از همه جهادگران عرصه سازندگی کشور و فولاد مبارکه با اشاره به خردورزی و تعهد بالا در طراحی و ساخت فولاد مبارکه، ضمن تقدیر از نقش پررنگ مهندس عرفانیان و سایر مهندسان و مدیران فولاد مبارکه در ادوار مختلف، یاد و خاطره هزاران انسان فداکاری که در ایجاد و رشد و تعالی این مولود افتخارآمیز نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش نموده‌اند، قدردانی ادای احترام کرد.

در ادامه مهندس محمدحسن عرفانیان مجری طرح فولاد مبارکه با ذکر تاریخچه‌ای از اقدامات انجام‌شده در به ثمر نشستن این طرح بزرگ، مبانی اعتقادی و فلسفه وجودی فولاد مبارکه را تشریح نمود.

از نگاه بنیان‌گذار فولاد مبارکه، عرضه محصولات تولیدی یکی از اهداف ایجاد این بنگاه بزرگ بوده و فلسفه اصلی شکل گیری این شرکت، ارائه الگوی عملی توسعه و پیشرفت در کشور است.

وی با اشاره به مصادیقی از اجرای این ماموریت، به بررسی و اجرای طرح تحول منطقه و استان اصفهان در دوران ساخت فولاد مبارکه و بر تمایز بین این ماموریت فولاد مبارکه با برخی هزینه‌ها که ارتباطی با این ماموریت ندارد اشاره کرد.

وی همچنین ضمن تبریک به دکتر طیب‌نیا آمادگی خود و سایر پیشکسوتان فولاد مبارکه را در حمایت از برنامه‌های مدیرعامل جدید اعلام کرد.

برچسب: فولاد مبارکه ، فولاد ، محصولات فولادیhttps://smtnews.ir/direct/4387

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |