حرکت به سمت اقتصاد جهانی

گروه آینه: رییس‌جمهوری در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن پرسش‌های مهمی را مطرح کرد، در یک جمع‌بندی از حرف‌های وی می‌توان گفت که باوجودآنکه همه شرایط صنعتی شدن در کشور وجود دارد پس چرا بعد از ۴۰، ۵۰ سال هنوز نتوانستیم به حداقل‌ها در این زمینه دست‌یابیم؟

بار اصلی خروج از رکود برعهده بخش صنعت و معدن است

آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، روز دوشنبه در دیدار مسئولان، کارگزاران و جمعی از مدیران ارشد دستگاه‌های مختلف کشوری و لشگری، ضمن بیان نکاتی بسیار مهم در زمینه مسائل داخلی و خارجی، تلاش پیچیده و چندجانبه برای ایجاد اختلال در محاسبات مسئولان و دستگاه‌های جمهوری اسلامی را مهم‌ترین هدف کنونی استکبار به‌ویژه امریکا خواندند

کارت زرد مجلس به دفاع خوب وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت

روح‌الله سپندارند - گروه آینه خبر: روز سه‌شنبه ۲۴ تیرماه وزیر صنعت، معدن و تجارت در صحن علنی مجلس حضور یافت تا به سؤال حسن کامران نماینده اصفهان پاسخ دهد. سؤال کامران این بود «علت وضعیت ناگوار بازنشستگان صنعت فولاد و عدم پرداخت مستمری آنان یا دیرکردهای غیرقابل‌توجیه چیست؟»

نعمت‌زاده: دولت پیشین آمار دروغ اشتغال ارائه کرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت پیشین در ایجاد اشتغال و محاسبات مربوط به آن عوام‌فریبی نمود و آمار دروغ ارائه کرد.

روحانی: امیدوارم مناسبات ایران و سوئیس از پیشرفت روزافزون برخوردار شود

رییس جمهوری در پیامی با تبریک روز ملی سوییس به «دیدیر بورک هالتر» رییس‌جمهور، دولت و ملت این کشور اظهار امیدواری کرد مناسبات دوجانبه دو کشور از غنا، بالندگی و پیشرفت روزافزون برخوردار شود.

آغاز مذاکرات دوجانبه ایران و امریکا در ژنو

نمایندگان جمهوری اسلامی ایران و ایالات‌متحده امریکا امروز (پنجشنبه) در شهر ژنو سوییس مذاکرات دوجانبه خود را آغاز کردند.

روحانی: مگر می‌توانند این دولت پاک را لکه‌دار کنند

رییس جمهوری با بیان اینکه عده‌ای دولت را به رانت خوری متهم می‌کنند، گفت: مگر بعضی‌ها می‌توانند این دولت پاک را لکه‌دار کنند. فساد سال‌های گذشته را با سروصدا نمی‌توان شست.

سیاست ایران دخالت نکردن در امور همسایگان است

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست‌های ضدمردمی و ضداسلامی غرب به‌ویژه امریکا به همراه رفتارهای گروه‌های نادان و تندرو در منطقه، جهان اسلام را دچار بحران و هرج و مرج کرده است.

برنامه اقتصادی خود را برای عبور از مشکلات تنظیم کردیم

حسن روحانی، رییس‌جمهوری در همایش سالانه روسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با تاکید بر اینکه این دولت اهل شعار نیست بلکه اهل عمل است، گفت: مبنای ما در سیاست‌ خارجی در مذاکرات هسته‌ای و در تعامل با جهان خواست ملت است.

طلسم رکود شکسته می‌شود

صمت: همایش ۵۰ سال تلاش سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی دیروز با حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مقامات بلندپایه کشوری در سالن اجلاس سران برگزار شد.