جمعه 31 فروردین 1403 - 19 Apr 2024
کد خبر: 102243
تاریخ انتشار: 1402/10/18 07:49

برهانی: ما با قلعه‌نویی می‌توانیم بهترین نتیجه ممکن را بگیریم

مهاجم اسبق تیم ملی اعلام کرد: قلعه‌نویی کارش را بلد است و با او می‌توانیم بهترین نتیجه ممکن را بگیریم.
برهانی: ما با قلعه‌نویی می‌توانیم بهترین نتیجه ممکن را بگیریم

 آرش برهانی، میهمان ویژه تمرین شب گذشته تیم ملی درباره عملکرد تیم ملی در بازی تدارکاتی اخیر گفت: من فکر نمی‌کردم که تیم ملی بورکینافاسو آنقدر خوب باشد. بازی خیلی خوبی از آب درآمد. بازی بدرد بخوری برای تیم ملی پیش از جام ملت‌ها بود. کادر فنی توانست از این بازی به اهدافش دست یابد.

وی افزود: ما تیم خوبی داریم. بازیکنان خوبی داریم. همه انتظار داریم که تیم ملی به فینال برسد. با این حال، من خودم جز کسانی هستم که می‌گویم ما برای تیم ملی و فوتبالمان زیاد زحمت نکشیدیم. ژاین، کره جنوبی، استرالیا، ازبکستان و این تیم‌ها با برنامه عمل کردند و جلوتر از ما هستند. امیدوارم با این کادر فنی و بازیکنان بهترین نتیجه را کسب کنیم.باید واقع بین هم باشیم.

ملی‌پوش اسبق تیم استقلال در خصوص شرایط فنی تیم ملی عنوان کرد: یک نسل خیلی خوب در تیم ملی داریم. بازی دوستانه هم دیدیم که بازیکنان هماهنگ بودند. باید ببینیم با این داشته‌هایمان و به همراه شانس چه چیزی در انتظارمان است.

برهانی با تاکید بر اینکه عزم و اراده کلید موفقیت بازیکنان در جام ملت‌ها است عنوان کرد: باید از همان روز اول جدی و مصمم باشند. من یادم است که در جام ملت‌های آسیا در چین که سوم هم شدیم، امکان بود که حذف بشویم. ما با عمان یک بازی نزدیک انجام دادیم و خیلی شانس آوردیم. از روز اول باید جدی باشیم و نباید به این فکر کنیم که این حریف سخت یا آسان است. آن بازی عمان در آن جام ملت‌ها، جانِ تیم ما را گرفت. ریکاوری در این مسابقات بسیار مهم است و باید بازیکنان با 100 درصد توان حاضر شوند. حضور قلعه‌نویی روی نیمکت تیم ملی؟ همه فوتبال‌دوستان او را می‌شناسند و او یکی از پرافتخارترین مربیان لیگ است. کارش را بلد است. ما با قلعه‌نویی می‌توانیم بهترین نتیجه ممکن را بگیریم.

برهانی در واکنش به شوخی قلعه نویی با او که خاطره بازی پایانی استقلال مقابل پیام مشهد در سال 87 را زنده می‌کرد، ادامه داد: قلعه نویی یادم است آن موقع‌ها به یدالله اکبری می‌گفت که یک پاس اشتباه دادی و یک جام را از ما گرفتی. یعنی یک پاس در دقیقه 90 را یادش است. من که پنالتی از دست داده بودم. دیدید که یک بازیکن دودل می‌شود؟ من در آن لحظه 5-6 دل شدم! با خودم گفتم که چیپ بزنم یا شوت بزنم. آخرش هم ملق زدم!

منبع:برنا


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/4vjvkz