چهارشنبه 15 آذر 1402 - 06 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1402/03/28 09:01
ماجرای شکایت باشگاه از خلیل‌زاده و استوکس می‌تواند تکرار شود
کد خبر: 87771

دست بالای بیرانوند در دعوا با مدیران پرسپولیس

سنگربان پرسپولیس تهدید کرده که قراردادش را فسخ می‌کند و باشگاه نیز مانند موارد گذشته تنها قادر به شکایت است، اقدامی که تا الان چندان به نفع این باشگاه نبوده است!
دست بالای بیرانوند در دعوا با مدیران پرسپولیس

یک ملاقات نه چندان دوستانه میان رضا درویش و مدیربرنامه های بیرانوند و حرفهای نه‌چندان دوستانه رد و بدل شده دلیل اصلی اخطاری است که بیرانوند به باشگاه پرسپولیس داده است.

بیرانوند بابت عدم دریافت مطالباتش از باشگاه طبق قرارداد اقدام به ارسال اخطار به باشگاه کرده و گفته می‌شود در صورت اقدام، این گلر ملی‌پوش می‌تواند قراردادش را فسخ کند.

در صورت انجام این کار باشگاه پرسپولیس فقط می‌تواند پس از فسخ اقدام به طرح شکایت علیه این دروازه‌بان کند تا مراجع ذیصلاح نسبت به محق بودن بیرانوند برای فسخ قرارداد تصمیم‌گیری کنند.

البته این باشگاه در زمان فسخ قرارداد بازیکنانی مثل شجاع خلیل‌زاده و آنتونی استوکس نیز اقدام به شکایت کرد اما به جایی نرسید و هواداران پرسپولیس نگرانند که این ماجرا در خصوص بیرانوند نیز تکرار شود.

دروازه بان اول پرسپولیس و تیم ملی نشان داده در خصوص مباحث مالی حساسیت بالایی دارد و از آنجا که طبق شواهد امکان فسخ داشته و یحیی گل‌محمدی و هواداران نیز به طور جدی خواستار حفظ او هستند، در دعوا با باشگاه دست بالا را دارد.

 

منبع: تیتر کوتاه

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/3zpv5b