چهارشنبه 08 آذر 1402 - 29 Nov 2023
تاریخ انتشار: 1402/05/04 02:23
کد خبر: 90717

سایت تخصصی شرکتهای حمل و نقل بین المللی

معرفی 3 تا از بهترین سایت های حمل و نقل بین المللی
سایت تخصصی شرکتهای حمل و نقل بین المللی

سایت تخصصی شرکتهای حمل و نقل بین المللی در ایران و جهان

اگر در حوزه حمل و نقل فعالیت می کنید یا به آن علاقه مند هستید مطمئنا دوست دارید با سایت تخصصی شرکتهای حمل و نقل بین المللی آشنا شوید و سایت بهترین شرکت های حمل و نقل دنیا را پیدا کنید.پس خواندن این مطلب را اصلا از دست ندهید چراکه می خواهیم به معرفی سه سایت برتر حمل و نقل بپردازیم.

لیست سایت تخصصی شرکتهای حمل و نقل بین المللی در جهان

مسلما شرکت های حمل و نقل زیادی هستند که برای معرفی بهتر کارشان یا ارتباط با مشتریان سایت راه اندازی می کنند اما تعداد سایت تخصصی شرکتهای حمل و نقل بین المللی در ایران انگشت شمارند.

منظور ما شرکت های حمل و نقلی هستند که علاوه بر ارائه خدمات، در سایتشان خیلی خوب و دقیق به مسائل پیرامون حوزه حمل و نقل بین الملل می پردازند و به بهترین نحو مراحل کار حمل را توضیح می دهند.

ابتدا سراغ دو سایت برتر حمل و نقل بین المللی در دنیا می پردازیم و سپس برترین سایت حمل ونقل بین المللی در ایران را معرفی می کنیم.

  1. Dsv.com

  2. kuehne-nagel.com

  3. Merlead.com

dsv.com

DSV یکی از بزرگترین شرکت های حمل و نقل و لجستیک در دنیا است که در سال 1976 توسط تولبرگ و 9 شرکت حمل و نقل مستقل دیگر تاسیس شد.این شرکت در سال 1989 با خرید دو شرکت صادراتی رقیب و در سال 1999 با خرید شرکت SVEX GROUP AB راه خود را برای ورود به بازار حمل و نقل بین الملل باز کرد و مسیر DSV را برای فعالیت هموارتر نمود.

بزرگترین قدمی که dsv برای بهبود خودش انجام داد خرید گروه حمل و نقل DFDS DAN بود که این شرکت را وارد عرصه جدیدی در صنعت حمل و نقل کردو با اینکار نه تنها dsv شبکه جهانی خودش را تقویت کرد بلکه وارد بخش های جدید بازار هم شد.آنها با این خرید علاوه بر ارائه خدمات حمل و نقل جاده ای در بریتانیا، اسکاندیناوی، بالتیک و اروپا به حمل و نقل هوایی و خارجی به بازارهای ایالات متحده، آسیا و اقیانوسیه دسترسی پیدا کردند.

dsv در سال های بعد با خرید شرکت هایی مثل J.H. Bachmann، Frans Maas، ABX LOGISTICS حمل و نقل خود را در سرتاسر جهان گسترش داد.این شرکت در سال 2021 در لیست سه شرکت حمل و نقل برتر جهان قرار گرفت.

Dsv A/S شرکت مادر هست که در کپنهاگ دانمارک می باشد و به سه بخش جاده ای، دریایی و هوایی و راه حل تقسیم شده است.

DSV جاده روزانه بیش از 20 هزار کامیون آماده حمل دارد و سالانه بیش از 30 میلیون محموله را جابجا می کند.

DSV هوایی و دریایی سالانه بیش از 2.600.000 TEUs حمل دریایی و 1.700 000 تن متریک حمل هوایی انجام می دهد.

kuehne-nagel.com

شرکت Kuehne Nagel در سال 1890 توسط آگوست کوئنه و فردریش ناگل در برمن آلمان تاسیس شد و از آن سال تاکنون از یک شرکت حمل و نقل سنتی به یکی از بزرگترین شرکت های تدارکات جهانی تبدیل شده که راه حل های بسیار تخصصی برای صنایع بزرگ جهان ارائه می دهد.

ناگل در سال 1907 درگذشت و کوئنه سهام شرکت را به دست گرفت.بعد از مرگ وی در سال 1932 پسرانش آلفرد و ورنر شرکت را دست گرفتند.

در دهه 1950 آلفرد با افتتاح چندین شعبه در تورنتو، اونتاریو، مونترال، کبک شرکت را گشترش داد.بلاخره در سال 1975 شرکت Kuehne + Nagel International AG واقع در سوئیس بعنوان هلدینگ نهایی معرفی شد.بعد از مرگ آلفرد فرزند او بخاطر ضررهایی که شرکت متحمل شده بود 50 درصد سهام KN را به قیمت 90 میلیون به یک شرکت بریتانیایی بنام Lonrho Plc فروخت.

بعد از آن مدیران اجرایی شرکت تغییر کردند و KN با خرید شرکت های باربری مثل Domenichelli SpA در ایتالیا، Van Vliet BV در هلند، Hollis Transport Group Ltd در انگلستان، Transportes Tres در اسپانیا و شرکت های دیگری در نروژ، سوئد و دانمارک، Kuehne + Nagel را گشترش دادند.

بعدها این شرکت سهام Lonrho plc را پس گرفت و بعد از تغییرات اساسی در هیات مدیره و گسترش فعالیت در آسیا و اقیانوسیه به یکی از برترین شرکت های حمل و نقل در دنیا تبدیل شد.

دفتر اصلی این شرکت در سوئیس است و البته در سرتاسر جهان شعبه دارد.

kuehne-nagel بعنوان یک رهبر لجستیکی در جهان شناخته شده و قادر است بهترین راه حل ها را برای محموله های خاص پیشنهاد دهد.

این شرکت در خصوص حمل و نقل دریایی، هوایی، جاده ای، انبارداری و توزیع، ترخیص کالا از گمرک، بیمه و ... خدمات ارائه می کند.

 

مرلید بهترین سایت حمل و نقل بین المللی در ایران

اما رسیدیم به برترین سایت حمل و نقل در ایران که از اغاز فعالیت خود تاکنون توانسته خدمات ارزنده ای را به مردم ارائه کند.

Merlead.com

شرکت حمل و نقل merlead با داشتن یک سایت جامع و کامل در حوزه حمل و نقل و فریت بار بسیاری از نیازهای مشتریان صادرات و واردات بین المللی کالا را برآورده کرده است.اگر سری به سایت این شرکت بزنید و مقالات منتشر شده ی آن را مطالعه کنید می بینید که چقدر فرآیند حمل نقل بین المللی بار و مسائل مرتبط با حمل را بخوبی توضیح داده اند و با شفاف سازی و ارائه اطلاعات دقیق و به روز کمک بزرگی به صنعت حمل و نقل بین المللی کرده اند.

شرکت مرلید علاوه بر ارائه اطلاعات جامع حمل و نقل با داشتن یک شبکه اطلاعاتی و ارتباطی قوی می تواند محموله های هوایی و دریایی خارجی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت سازماندهی کند.

یکی از ویژگی های بارز و ارزنده این شرکت مشاوره حمل است یعنی بر حسب نیازهای مشتری می تواند بهترین شیوه حمل و نقل و راهکارهای مناسب برای حمل و نقل بارهای سخت و پیچیده را پیشنهاد داده و کار را هندل کند.

پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به حمل بارهای خود حتما به سایت تخصصی حمل و نقل بین المللی مرلید سر بزنید تا بتوانید بهترین خدمات را دریافت کنید.

 


نویسنده:
کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/3qxng8