سه‌شنبه 29 خرداد 1403 - 18 Jun 2024
کد خبر: 109862
تاریخ انتشار: 1403/02/19 18:30

مرتضی سلطانی به عنوان خیر دانشگاه تهران تجلیل و معرفی شد

در دوازدهمین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران از مرتضی سلطانی بنیانگذار گروه صنعتی و پژوهشی زر تجلیل شد.
مرتضی سلطانی به عنوان خیر دانشگاه تهران تجلیل و معرفی شد

 به گزارش روابط عمومی گروه زر ، با هدف توسعه مشارکت‌های مردمی و حمایت از اهداف کمی و کیفی دانشگاه و تجلیل از خیرین و نیکوکاران دانشگاه، دوازدهمین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین با حضور ریاست دانشگاه، جمع کثیری از خیرین نیک‌اندیش، مسئولان، اعضای هیئت علمی، شرکت‌های حامی، دانش‌آموختگان، دانشجویان و پیشکسوتان دانشگاه تهران روزگذشته  در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی این دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم از دکتر مرتضی سلطانی به عنوان یکی از کارآفرینان ، خیرین و حامیان دانشگاه تهران تجلیل و نشان زرین حامیان دانشگاه تهران به  نماینده وی اهدا شد.

درمراسم باشکوه تجلیل از خیرین و حامیان دانشگاه تهران ، ضمن سخنرانی دکتر سید محمد مقیمی رییس دانشگاه تهران و دکتر محمود کمره‌ای رییس هیئت مدیره بنیاد حامیان تعدادی از خیّرین گرانقدر دانشگاه نیز به ایراد سخن در باره لزوم توجه و گسترش فعالیت‌های خیرخواهانه در دانشگاه تهران پرداختند.
در بخش دیگر این جشنواره با اهدای لوح احسان، لوح تقدیر و نشان زرین به تعدادی از خیرین دانشگاه تهران از حمایت‌های خیرخواهانه ایشان تقدیر شد.


هم اکنون بیش از چهار هزار نفر از خیرین و واقفین با نیات گوناگون در زمینه‌های مختلف علمی، فرهنگی و رفاهی از دانشگاه تهران حمایت می‌کنند و دکتر مرتضی سلطانی به عنوان کارآفرین برتر کشور و بنیانگذار گروه  صنعتی و پژوهشی زر  اقدامات خیرخواهانه و عام المنفعه را از سالهای ابتدایی آغاز به کار این گروه صنعتی و پژ وهشی در اولویت برنامه  های گروه زر  قرار داد ه است ..


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/3nlvdg