سه‌شنبه 18 اردیبهشت 1403 - 07 May 2024
کد خبر: 109683
تاریخ انتشار: 1403/02/17 08:30

ورود نوشابه‌گازدار لیموناد سن ایچ، به بازار نوشیدنی‌ها

سن ایچ رهبر بازار آبمیوه و نوشیدنی ایران سبد کالای خود را با معرفی محصولی جدید کامل کرد.
ورود نوشابه‌گازدار لیموناد سن ایچ، به بازار نوشیدنی‌ها

سن ایچ رهبر بازار آبمیوه و نوشیدنی ایران سبد کالای خود را با معرفی محصولی جدید کامل کرد. روز دوشنبه 10 اردیبهشت‌ماه 1403 شرکت عالیفرد با برند سن ایچ در مراسمی که با حضور مدیران و اعضای شرکت عالیفرد، سایه سمن، تیم فروش و... برگزار شد، از محصول جدید خود به نام نوشابه‌گازدار لیموناد در بسته بندی شیشه 250 سی‌سی رونمایی کرد.

لیموناد که قدمت آن به صدها سال پیش در مصر بازمی‌گردد، ابتدا ترکیبی از لیمو تازه، آب، عسل یا شکر بوده است که سال‌ها بعد آب گازدار نیز به آن افزوده شد. این نوشیدنی محبوب اولین‌بار در دنیا به‌صورت صنعتی با برند سون‌آپ (توسط شرکت پپسی) در سال 1921 در ایالات متحده آمریکا تولید شد.

امروز برند سن ایچ بر پایه نوآوری در سبد محصولات خود و نیاز مشتریان، موفق به تولید این محصول برای خلق تجربه‌ای متفاوت برای دوستداران و مخاطبان خود شده است. از نکات مهم و قابل‌توجه در این محصول، استفاده از طعم‌دهنده طبیعی فرموله شده توسط شرکت عالیفرد (سن ایچ)  است که حس طبیعی بودن و ماندگاری بالایی به آن می‌دهد. استفاده از حجم بالای گازکربنیک در محصول باعث ایجاد احساس تازگی مطلوبی در مصرف‌کننده می‌نماید که به کمک بالانس دقیقی که بین ترشی و شیرینی در این محصول ایجاد شده، در مجموع پس از نوشیدن آن احساس خوشایندی برای فرد ایجاد می‌نماید.

نوشابه‌گازدار لیموناد سن ایچ، تلاش بر تصویر لحظه‌ای شاد، حس تازه شدن در بین شلوغی روزانه و هیاهوی پر جنب‌وجوش دنیای مخاطب خود دارد. سن ایچ از برندهایی است که در زمینه تولید و صادرات آبمیوه و شربت به چهارگوشه جهان پیش‌گام است و طی نیم‌قرن حضور خود در بازار آبمیوه و نوشیدنی، با استفاده از تکنولوژی روز، مواد اولیه باکیفیت، میوه‌های مرغوب در کنار بکار گیری نیروی متخصص و ماهر، توانسته همواره محبوبیت خود را در بازارهای داخلی و خارجی حفظ کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/3kxpkq