سه‌شنبه 22 خرداد 1403 - 11 Jun 2024
کد خبر: 77933
تاریخ انتشار: 1399/09/06 21:06

بروزترین قیمت دلار در (7 آذر 99)

قیمت دلار دیروز در بازار آزاد رشد ۵۰۰ تومانی را تجربه کرد و به ۲۸,۶۰۰ تومان رسید. اما برای قیمت دلار امروز چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟

 قیمت دلار دیروز در بازار آزاد رشد ۵۰۰ تومانی را تجربه کرد و به ۲۸,۶۰۰ تومان رسید. اما برای قیمت دلار امروز چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟دیروز  قیمت فروش دلار نیمایی  افت حدود ۱۰۰ تومانی داشت و  به رقم ۲۶ هزار و ۷۳۸ تومان رسید. همچنین سخنگوی دولت در رابطه با ارزهای بلوکه شده ایران در برخی کشورها گقت: ما ده‌ها میلیارد دلار ارز در برخی کشورها داریم که بانک مرکزی و وزارت خارجه با کمیته‌ای مشترک تلاش خود برای بازگرداندن ارزها را انجام می‌دهند. تا کنون تعدادی از کشورها یا به شکل تهاتر یا اشکال دیگر ارزها را بازگرداندند.

در این مورد دنیای اقتصاد نیز نوشت: اگر معامله‌گران کاهشی روز سه‌شنبه در بازار استراحت کرده باشند، به معنای آن است که سایه افت قیمت‌ها از بازار ارز رخت برنبسته است و ممکن است طی روزهای آتی کاهش دوباره قیمت رقم بخورد.


خبرجنجالی:ازدواج ناگهانی ساره بیات و علیرضا افکاری همه را شوکه کرد+عکس


با این حال، ورود دلار به کانال ۲۹ هزار تومان می‌تواند این تحلیل را به‌طور موقت بی‌اعتبار کند. بازار ارز بیشتر از گذشته به انتخابات آمریکا حساس شده است و این اتفاق که مهم‌ترین فاند خبری دلار در سال ۹۹ خوانده می‌شود، هفته آینده خواهد افتاد؛ در نتیجه طبیعی است که معامله‌گران به‌صورت جدی اخبار مربوط به این موضوع را در معاملات خود لحاظ کنند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/3g9vw9