جمعه 25 خرداد 1403 - 14 Jun 2024
کد خبر: 109218
تاریخ انتشار: 1403/02/09 07:15

فولاد خراسان، حامی صنعت استان در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی

 غرفه استان خراسان رضوی در ششمین نمایشگاه «توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران» با حمایت «شرکت مجتمع فولاد خراسان» آغاز به کار کرد.
فولاد خراسان، حامی صنعت استان در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی

در این نمایشگاه که آیین گشایش آن پیش از ظهر امروز هشتم اردیبهشت ۱۴۰۳ با حضور سیدابراهیم رییسی "رییس‌جمهور" برگزار شد، غرفه خراسان رضوی با محوریت زنجیره ارزش فولاد و نیز زنجیره گردشگری به عنوان دو‌ توانمندی مهم استان برپا شده است.
در این‌ رویداد که از هشتم تا دوازدهم اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده است، صدها بازرگان خارجی و صادرکنندگان‌ مطرح کشور حضور دارند و ۸۰۰ شرکت برتر داخلی محصولات و دستاوردهای کشور در حوزه‌های مختلف صنعتی و کشاورزی را در هفت گروه کالایی از جمله صنایع غذایی، کشاورزی و شیلات، صنعت، فرش و صنایع‌دستی و گردشگری، دارو، تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، محصولات شیمیایی، آرایشی و بهداشتی، صنعت ساحتمان و خدمات فنی-مهندسی و پتروشیمی را ارایه کرده‌اند.

خراسان رضوی علاوه بر زنجیره ارزش فولاد، قابلیت‌های استان در حوزه گردشگری و زیارت و نیز دو‌ زنجیره جانبی «گیاهان دارویی» و «گوهرسنگ‌ها» را عرضه می‌کند.

غرفه خراسان رضوی که با همکاری روابط عمومی فولاد خراسان برپا شده است، در سالن (۴۱) پذیرای علاقه‌مندان، بازرگانان، فعالان اقتصادی و دیگر بازدیدکنندگان خواهد بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/2rq9my