بازگشت سودآور به خانواده

محمد‌جواد صابری - گروه آینه: «رویکرد سازمان بهزیستی در چند سال گذشته حضور معلولان در کنار خانواده است چرا که، بهزیستی اعتقاد دارد فرد معلول باید در کنار خانواده نگهداری شود و درواقع مجموعه بهزیستی جنبه نظارتی ایفا کند.»

تجارت فرامرزی کلیه‌های ۳۰۰ میلیونی

گروه آینه: پولداران خارجی دلالان ایرانی را پیداکرده‌اند. حالا کشورهای همجوار و ثروتمند بیمارهای خود را روانه ایران می‌کنند تا آن‌طور که مسئولان بهداشتی کشور می‌گویند به‌طور غیرقانونی و مخفیانه با نرخ‌های میلیونی از ایران اعضای بدن بخرند.

تجمیع بیمه‌ها تنها راه تحقق عدالت در سلامت است

گروه آینه: خدمات بیمه و تامین اجتماعی بدون شک یکی از ضرورت‌های هر کشوری برای دستیابی جامعه به رفاه و عدالت است. در بیشتر کشورهای دنیا، میزان توجه دولت‌ها به مسئله بیمه‌ها و درمان جامعه یکی از معیارهای اصلی در محبوبیت و رضایت جامعه از آن دولت محسوب می‌شود.

درد گران و درمان گران

محمدجواد صابری - گروه آینه: براساس پیمایش ملی سلامت روان که در سال ۹۰ ـ ۸۹ از سوی وزارت بهداشت انجام‌گرفته، مشخص شده است که شیوع کلی اختلالات روان در ایران ۲۳/۶ درصد در جمعیت ۱۵ تا ۶۴ سال کشور است یعنی، ۱۲ میلیون و ۵۷۴ هزار و ۳۴۳ نفر در ایران دچار یکی از اختلالات روانی شناسایی شده‌اند.

وقتی اقتصاد زیر سایه سلامت قد می‌کشد

فریبا جعفری: هیچکس دلش نمی‌خواهد روزش را با آدم‌های افسرده بگذراند.

افتتاحیه مرکز آموزشی - توانبخشی اعصاب و روان مزمن احباء

مراسم افتتاحیه مرکز آموزشی - توانبخشی اعصاب و روان مزمن احباء در تاریخ شنبه ۲۳ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۳ با حضور تمامی بزرگان بهزیستی کشور و استان برگزار می‌شود.

فقط ۱۰درصد از ۸۰۰هزار ایرانی مبتلا به اسکیزوفرنی از بیماریشان خبر دارند

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران اسکیزوفرنی می‌گوید: بعد از پلاسکو، نوعی اضطراب عمومی ایجادشده، مراجعانی داریم که اضطراب شدید پیدا کرده‌اند و می‌گویند فکر می‌کنیم اگر آتش‌سوزی شود باید چه کار کنیم؟

علت اخراج پرستاران بیمارستان‌های خصوصی چه بود؟

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص اخراج و تعدیل پرستاران بیمارستان‌های خصوصی، گفت: بخش خصوصی در تمام دنیا تابع ملاحظات اقتصادی خاص خودش است.

فوت بیش از۱۰۰ تهرانی در روزهای پیک

گروه صمت: عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت نشود احتمال موج جدید شیوع کرونا از اواسط اردیبهشت وجود دارد.

مبتلایان کرونا در کشور به ۸۹۳۲۸ نفر رسید/۷۶ تن دیگر جان باختند

ایسنا: سخنگوی وزارت بهداشت گفت: با شناسایی ۱۱۳۴ مورد جدید کروناویروس جدید در کشور، مجموع مبتلایان کووید۱۹ در کشور به ۸۹۳۲۸ نفر رسید.