15 آذر، 1400

چالش برق در زنجیره فولاد

دسته‌بندی: معدن

1400/6/11 08:31

چالش برق در زنجیره فولاد

دسته‌بندی: معدن
08:31:00 1400/6/11

سید رسول خلیفه سلطانی دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با اشاره به این‌که تأمین پایدار برق صنایع فولاد یکی از حیاتی‌های‌ترین نیازهای این صنعت در حال حاضر است، گفت: سمینار «چالش برق در زنجیره فولاد» با حضور شرکت‌های فولادی و معدنی، وزارت صمت و نیرو و تشکل‌های تخصصی حوزه برق و انرژی روز ۱۴شهریور از ساعت ۸:۳۰تا ۱۳به‌صورت مجازی برگزار می‌شود و این سمینار «به‌صورت زنده» برای فعالان صنعت فولاد و برق، کارشناسان و سایر علاقه‌مندان پخش می‌شود.

دبیر انجمن فولاد در مورد موضوعات کلیدی این سمینار گفت: با سخنرانی‌ها و پنل‌های تخصصی، تمام ابعاد تأمین پایدار برق تولیدکنندگان زنجیره فولاد در این سمینار بررسی می‌شود. وی افزود: با توجه به ترکیب حاضران در این سمینار از مدیران وزارت صمت و نیرو تا شرکت‌های معدنی، فولادی، نیروگاهی و تشکل‌های تخصصی حوزه برق و انرژی، راهکارهای عملی برای رفع چالش برق و ابعاد سرمایه‌گذاری در این حوزه ارائه می‌شود.

دبیر انجمن فولاد عنوان کرد: سمینار تخصصی «چالش برق در زنجیره فولاد» به‌صورت زنده از آپارات و اینستاگرام چیلان و انجمن فولاد پخش می‌شود و «لینک ورود رایگان به سمینار»، یک روز قبل از برگزاری سمینار یعنی روز شنبه ۱۳شهریورماه از طریق وب‌سایت چیلان و انجمن فولاد و سایر شبکه‌های اجتماعی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

برچسب: برق ، فولاد ، سرمایه گذاریhttps://smtnews.ir/direct/1003

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |