15 آذر، 1400

پیام تبریک معروفخانی به وزیر صمت دولت سیزدهم

دسته‌بندی: صنعت

1400/6/6 11:49

پیام تبریک معروفخانی به وزیر صمت دولت سیزدهم

دسته‌بندی: صنعت
11:49:00 1400/6/6

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با صدور پیامی انتصاب سیدرضا فاطمی امین از سوی ریاست جمهوری به سمت وزیر صنعت، معدن و تجارت و اخذ رای اعتماد قاطع نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی را به وی تبریک گفت.

در متن پیام معروفخانی آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر سیدرضا فاطمی‌امین

با سلام و عرض تحیت

انتصاب شایسته جنابعالی که مدیری شایسته و توانمند می باشید از سوی ریاست محترم جمهوری به سمت وزیر صنعت، معدن و تجارت و اخذ رای اعتماد قاطع نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

اکنون که با انتخاب دولت مردمی از سوی ملت شریف ایران در آغاز گام دوم انقلاب قرار داریم، اطمینان دارم انتخاب ارزشمند جنابعالی به عنوان مدیری توانمند و با تجربه و متخصص برای وزارتخانه کلیدی صمت که  نقشی مهم و محوری در جهش تولید و ارتقای سطح زندگی و معیشت مردم دارد، به تحقق آرمان های انقلاب و رسیدن به اهداف ارزشمند دولت محترم و عبور از تنگناهای فعلی کمک شایانی خواهد کرد و نتایج مطلوبی برای کشور عزیزمان ایران به همراه خواهد داشت .

ضمن عرض تحیات مجدد، از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جنابعالی را در جهت پیشبرد برنامه های دولت محترم مردمی و انقلابی و خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواستارم.

عطالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان

برچسب: دولت ، مجلس ، وزیر صمتhttps://smtnews.ir/direct/534

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |