30 دی، 1400

قیمت سکه شبانه بالا رفت

دسته‌بندی: بانک و بیمه

1400/10/25 11:35

قیمت سکه شبانه بالا رفت

دسته‌بندی: بانک و بیمه
11:35:00 1400/10/25

قیمت سکه روز پنجشنبه گذشته بر مدار صعود قرار گرفت اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ را چگونه پیش بینی کرده اند؟

بازار سکه در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته شاهد صعود قیمت سکه بود. این فلز گران بهای داخلی روز پنجشنبه توانست ۲۵ هزار تومان بر ارزش خود بیفزاید و با ۱۲ میلیون و ۴۰۵ هزار تومان معامله شود.

فشار طلا به قیمت سکه

قیمت اونس طلا شب گذشته بر روی ۱۸۱۷ دلار قرار داشت و این در حالی است که این فلز گران بهای جهانی اوایل روز جمعه در محدوده هزار و ۸۳۰ دلار قرار داشت. این امر موجب شد که فشار فروش در بازار داخلی نیز بیشتر شود.

با توجه به معاملات پشت‌خطی به نظر می‌رسد که فلز گران بهای داخلی امروز شنبه به سوی حمایت ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان حرکت کند.

نگاه بازار سکه به قیمت دلار

 یکی از عواملی که می تواند در روز جاری سد راه نزولی های بازار سکه شود،‌افزایش بهای دلار در بازار داخلی است. صعود دلار به بالای محدوده ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان کلید مقاومت سکه بازان در برابر افت قیمت خواهد بود.

اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ چگونه پیش بینی کرده اند؟

صعود قیمت سکه در معاملات پشت خطی

قیمت سکه دیشب در معاملات پشت خطی بر روی ۱۲ میلیون و ۳۸۵ هزار تومان قرار گرفت که نسبت به معاملات پشت خطی چهارشنبه شب ۱۵ هزار تومان بالا رفته بود. این قیمت نسبت به معاملات نقدی روز پنجشنبه ۲۰ هزار تومان پایین تر بود.قیمت سکه روز گذشته بر روی ۱۲ میلییون و ۴۰۵ هزار تومان قرار داشت

 

منبع: اقتصاد نیوز

برچسب: قیمت ، بازار ، سکهhttps://smtnews.ir/direct/11627

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |