06 مهر، 1401

سفر به سرزمین آب‌های گرم چقدر هزینه بر می‌دارد؟

دسته‌بندی: گردشگری

1401/3/28 18:29

سفر به سرزمین آب‌های گرم چقدر هزینه بر می‌دارد؟

دسته‌بندی: گردشگری
18:29:00 1401/3/28

در این گزارش به بررسی نرخ انواع تور به مقصد سرعین پرداخته شده است.

سرعین مقصدی مناسب برای افرادی که دنبال رهایی از خستگی و نیازمند آرامش و لذت بردن از آب و هوای بی‌نظیر کوهستانی هستند، مناسب است. این شهر به آب‌های گرم و طبیعت چشم‌نوازش معروف است. مردمان خونگرم و مهربان این شهر زبانزد گردشگران این مقصد هستند. سرعین در ۳۰ کیلومتری شهر اردبیل قرار دارد و یکی از مهم‌ترین و زیباترین شهرهای استان اردبیل و منطقه شمال غربی ایران به‌شمار می‌رود. گویش مردم این شهر به زبان ترکی آذربایجانی است. آب و هوای عالی در کنار مواد غذایی طبیعی، این شهر را مرد توجه گردشگران در فصل تابستان قرار داده است. عسل طبیعی، شیر تازه، سرشیر، خامه، کره، پنیر و تخم‌مرغ محلی به همراه انواع نان‌های خوشمزه از جمله مواد خوراکی طبیعی این شهر است.

سرعین در لغت به معنای سرچشمه است ؛هرگوشه این شهر، مملو از این نعمت الهی است.چشمه‌های آب گرم که از ژرفای زمین می͏‌جوشد، مهم‌ترین جاذبه‌‌ توریستی این شهر محسوب می‌شود که مورد توجه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی قرار می‌گیرد.

 

جاذبه‌های دیدنی

آبگرم گاومیش گلی، پیست اسکی آلوارس، جنگ‌های شبانه، دره گلستان (دره آلوارس)، چشمه گورگور، آبشار ورگه سران، تپه باستانی آناهیتا، روستای بیله درق (ویلا دره) تعدادی از جاذبه‌های گردشگری این شهر است.

در ادامه به بررسی نرخ انواع تور به این مقصد پرداخته شده است. قابل ذکر است قیمت‌های اعلام شده بدون احتساب بلیط رفت و برگشت است.

قیمت-تور-سرعین1

  • قیمت‌ها به تومان محاسبه شده است.

 

 

برچسب: قیمت ، تور ، سرعینhttps://smtnews.ir/direct/20199

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |