28 مهر، 1400

مدیرعامل فولاد مبارکه عنوان کرد

سرمایه انسانی، کلید بقای سازمان

دسته‌بندی: اخبار روز

1400/7/21 10:48
مدیرعامل فولاد مبارکه عنوان کرد

سرمایه انسانی، کلید بقای سازمان

دسته‌بندی: اخبار روز
10:48:00 1400/7/21

محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در جلسه شورای معاونان این شرکت، مهدی کفایت را که سابقه مدیریت قراردادهای خرید و مدیریت کنترل مواد شرکت فولاد مبارکه را در کارنامه خود دارد به‌عنوان معاون جدید سرمایه‌های انسانی و سازماندهی و مجتبی پوربافرانی را که پیش از این در سمت مدیریت امور مالی مشغول به فعالیت بود به‌عنوان مدیر حوزه مدیرعامل شرکت منصوب کرد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در ادامه جلسه شورای معاونان این شرکت، ضمن اشاره به تعالی سازمانی شرکت، همسوسازی و بهینه‌سازی افراد با اهداف و نیازهای کسب‌وکار برای دستیابی به عملکرد برتر را به‌عنوان یک رویکرد جدید از مدیریت سرمایه‌های انسانی در داخل شرکت مطرح کرد.

طیب‌نیا با اشاره به ارزش بالای کارکنان به‌عنوان سرمایه انسانی در سازمان گفت: حوزه سرمایه‌های انسانی به مدیریت کارکنان برای بهبود کیفیت زندگی کاری در داخل و خارج سازمان پرداخته و می‌کوشد تا برتوانمندی‌ها و دانش کارکنان بیفزاید. در این راستا استخدام استعدادها، جهت‌دهی درست این استعدادها، ایجاد حس خودکفایی و آماده‌سازی آنها برای رویارویی با شرایط پیچیده آینده و در نهایت رشد و بهینه‌سازی سرمایه‌های انسانی، جزو اولویت‌های شرکت فولاد مبارکه است.

طیب‌نیا در ادامه انتظار خود از معاونت جدید سرمایه‌های انسانی و سازماندهی را ایجاد احساس تفاوت در نگاه مدیریت به کارکنان بیان کرد و افزود: برای ایجاد این احساس متفاوت، نیاز به تغییر رویکردهای این معاونت و حرکت به سمت ایجاد اشتیاق و اثربخشی کارکنان به جای رضایت کارکنان، رسیدن به همکاری و مشارکت کارکنان به جای کنترل کارکنان، متقاعدسازی به جای قدرت سازمانی، مشاهده نقاط قوت کارکنان و کمک به رفع نقاط قابل بهبود آنها و نگاه انسانی به کارکنان به‌عنوان سرمایه‌های شرکت است.

وی در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت چابک‌سازی ساختارهای سازمانی شرکت و سازماندهی آن متناسب با رویکردهای طرح‌شده و تعالی سازمانی، بر تبدیل تفکر خدماتی به تفکر توسعه‌ای در این حوزه اشاره کرد و گفت: انتظار دارم برای توسعه نشاط کاری، اخلاق، فرهنگ و ارزش‌ها، برنامه‌ریزی لازم در سازمان انجام شود و اهتمام جدی در مسائل حوزه ایمنی، پیشگیری و ورزش به عمل آید. طیب‌نیا در پایان گفت: در حوزه پیمانکاران نیز نکات و مسائلی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد و تضادها و تعارضات موجود برطرف شود تا متعالی بودن سازمان فولاد مبارکه در بخش پیمانکاران خدوم شرکت نیز بروز و ظهور یابد.

 

برچسب: اخبار روز ، صفحه ۶ ، شماره ۱۹۰۳https://smtnews.ir/direct/4051

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |