28 دی، 1400

ساخت مدرسه در فین به یاد ملک‌التجار

دسته‌بندی: استان‌ها

1400/9/15 11:25

ساخت مدرسه در فین به یاد ملک‌التجار

دسته‌بندی: استان‌ها
11:25:00 1400/9/15

رئیس اتاق بازرگانی هرمزگان از احداث ۲ مدرسه به نام ملک‌التجار شیح احمد گله‌داری در شهر فین و ملک‌التجار حاج مختار مشیردوانی در روستای دشت از توابع فین خبر داد.

به گزارش صمت از هرمزگان، محمدرضا صفا در این باره اظهار کرد: به دنبال برنامه احداث ۱۰ مدرسه توسط اتاق بازرگانی هرمزگان براساس توافق بین اتاق بازرگانی و اداره کل نوسازی مدارس استان، ۲ مدرسه به نام ملک‌التجار زنده‌یاد شیخ احمد گله‌داری و ملک‌التجار زنده‌یاد حاج مختار مشیردوانی در منطقه زلزله‌زده فین توسط اتاق بازرگانی هرمزگان احداث می‌شود.

وی افزود: این ۲ مدرسه با هدف کمک به منطقه زلزله‌زده فین و گسترش فضای آموزشی در حالی احداث می‌شود که نام خوش‌آوازه ملک‌التجار شیخ احمد گله‌داری و ملک‌التجار زنده‌یاد حاج مختار مشیردوانی به‌عنوان تاجران بنام استان با هدف زنده نگه داشتن بزرگمردان عرصه تجارت بر سردر‌ فضای این مدارس خواهد درخشید.

صفا بیان کرد: اتاق بازرگانی هرمزگان در باب خدمات عام‌المنفعه سهم و دین خود را ادا کرده است و اینک با احداث ۱۰ باب فضای آموزشی در مناطق کمتر‌برخوردار استان هرمزگان سعی دارد نام خوش‌آوازه و نیک بزرگمردان عرصه تجارت را در ذهن روح نسل جدید زنده نگه دارد.

 

 


نویسنده: مهین حیدری
برچسب: صفحه ۱۰ ، مهین حیدری ، شماره ۱۹۴۸https://smtnews.ir/direct/8325

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |