28 اردیبهشت، 1401

جشنواره تولید ملی، تریبونی برای تولیدکنندگان

دسته‌بندی: نمایشگاه

1400/10/29 20:37

جشنواره تولید ملی، تریبونی برای تولیدکنندگان

دسته‌بندی: نمایشگاه
20:37:00 1400/10/29

دبیر برگزاری نوزدهمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی گفت: این جشنواره تریبونی است برای تولیدکنندگان تا از این طریق بتوانند دغدغه‌های بخش تولید، صنعت، معدن و تجارت را به گوش مسئولان برسانند.

محمدرضا ملایی، مشاور اقتصادی خانه صنعت، معدن و تجارت و دبیر برگزاری نوزدهمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی در گفت‌وگو با گسترش‌نیوز با بیان اینکه خانه صنعت، معدن و تجارت ایران به‌عنوان فراگیرترین تشکل حوزه تولید کشور به مدت ۱۸ سال مداوم، اقدام به برگزاری این جشنواره موفق کرده،‌ افزود: این جشنواره برای پرداختن به دغدغه‌های تولید، صنعت و معدن کشور هر‌ساله برگزار می‌شود و تریبونی است برای شنیده شدن صدای تولیدکنندگان تا از این طریق شاهد اتفاقات بهتری در این حوزه ها باشیم. وی با بیان اینکه معمولا هر ساله بعد از برگزاری این جشنواره اتفاقات خوبی می‌افتد، ادامه داد: هر سال مسئولان قوا در این جشنواره حضور به هم رسانده و مشکلات و مطالبات درحوزه تولید، صنعت و معدن را می‌شنوند و پس از آن اقدامات مفیدی در این حوزه‌ها انجام می‌شود. دبیر برگزاری نوزدهمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی در ادامه به قدردانی از تولیدکنندگان نمونه در این جشنواره اشاره کرد و یادآور شد: تولیدکنندگانی که طی فعالیت خود رشد بیشتری در تولید داشته‌اند طی فراخوان در این جشنواره حضور یافته و موردتقدیر قرار می‌گیرند تا از این طریق مشخص شود هر تولیدکننده در افزایش تولید کشور به‌ویژ‌ه در حوزه صنعت، معدن، چقدر نقش داشته‌ و تا چه حد، موجب توسعه تولید در سال جاری شده‌اند. ملایی در پاسخ به اینکه مهم‌ترین مشکلات پیش‌روی تولیدکنندگان را چه می‌داند افزود: بروکراسی‌های اداری دست‌وپاگیر، موانع موجود پیرامون تامین مالی، مسائل مالیاتی، بیمه تامین اجتماعی مهم‌ترین موانع پیش‌پای تولیدکنندگان است. 

وی گفت: در سال‌های گذشته مسئولان قوا، نمایندگان و کمیسیون‌های مرتبط اقتصادی و صنعتی مجلس شورای اسلامی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، دادستان کشور و رئیس مجلس شورای اسلامی حضور داشته و در تلاشیم امسال هم حضور داشته باشند.

دبیر برگزاری نوزدهمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی در پایان افزود: این جشنواره، تریبونی است برای بیان مطالبات، فرصت‌ها و چالش‌های پیش‌روی صنعت که از سوی خانه صنعت، معدن و تجارت برگزار می‌شود و به‌طبع این تشکل با صدای بلندتر و رساتری مطالبات تولیدکنندگان را به گوش مسئولان می‌رساند.

 

برچسب: صفحه ۹ ، گروه صنعت ، شماره ۱۹۸۴https://smtnews.ir/direct/12113

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |