27 دی، 1400

برگزاری دوره فیلمسازی از سوی گل‌گهر

دسته‌بندی: معدن ، اخبار روز

1400/9/17 10:55

برگزاری دوره فیلمسازی از سوی گل‌گهر

دسته‌بندی: معدن ، اخبار روز
10:55:00 1400/9/17

اولین دوره آموزش فیلمسازی و کارگردانی توسط شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیرجان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، این دوره آموزشی فیلمسازی و کارگردانی در روزهای ۱۱ و ۱۲ آذر در دو نوبت صبح و عصر در سیرجان برگزار شد. در این کارگاه آموزشی که با استقبال خوب هنر دوستان مواجه شد، نزدیک به ۱۰۰ نفر از علاقه‌مندان به کارگردانی و فیلم‌سازی در شهرستان سیرجان به صورت رایگان شرکت کردند.

گفتنی است، مدرس این دوره، محمدصادق اسماعیلی، کارشناس ارشد فیلم مستند از دانشگاه صداوسیما و عضو انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند ایران بود که در آن به ارائه سرفصل‌هایی چون مستندسازی، شیوه آشنایی با موضوع و ارتباط با کاراکتر پرداخت.

اولین دوره آموزشی فیلم‌سازی و کارگردانی که با هدف کشف استعدادهای بومی برگزار شد، با استقبال خوب قشرهای مختلف به‌ویژه جوانان مواجه شد و قرار است از بین شرکت‌کنندگان در این دوره، افراد مستعد و فعال شناسایی شوند تا در نهایت به پرورش افراد فعال در حوزه مستندسازی و فیلمسازی در شهرستان سیرجان بپردازد و زمینه‌ای برای ساخت فیلم و مستندهای اجتماعی درباره مسائل شهرستان، فراهم شود.

علاقه‌مندان امیدوارند برگزاری چنین دوره‌هایی زمینه‌ساز تشکیل انجمن سینماگران جوان سیرجان نیز شود. در پایان باید خاطرنشان کرد شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی خود، مراسم‌های فرهنگی متعددی را در سطح شهرستان سیرجان برگزار می‌کند. این موارد عموما با استقبال فعالان این بخش روبه‌رو خواهد شد. 

برچسب: صفحه ۶ ، گل‌گهر ، شماره ۱۹۵۰https://smtnews.ir/direct/8536

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |