15 آذر، 1400

بازار سیمان همچنان در عطش تقاضا!

دسته‌بندی: صنعت ، معدن

1400/6/13 12:32

بازار سیمان همچنان در عطش تقاضا!

دسته‌بندی: صنعت ، معدن
12:32:00 1400/6/13

معاون بازرگانی سازمان صمت چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه در بازار هم‌چنان عطش سیمان دارد، گفت: تولید روزانه سیمان در استان به ۳۰۰۰ تن رسیده است، اما به‌علت خلاء به‌وجود آمده در تولید و تعطیلی پروژه‌های عمرانی اکنون نیاز به سیمان بیش از گذشته احساس می‌شود.

جهانبخش مرادی با اشاره به اینکه کارخانه سیمان شهرکرد در مدار تولید قرار گرفته است، اظهار کرد: از امروز تولید سیمان در استان به ۳۰۰۰ تن رسیده که میزان نیاز چهارمحال و بختیاری به این محصول نیز همین میزان است.

معاون بازرگانی سازمان صمت چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه بازار هم‌چنان عطش سیمان دارد، گفت: تولید فعلی کارخانه سیمان جوابگوی نیاز است، اما به‌علت خلاء به‌وجود آمده در تولید و تعطیلی پروژه‌های عمرانی اکنون نیاز به سیمان بیش از گذشته احساس می‌شود.

وی تاکید کرد: حداقل تا ۱۰ روز آینده میزان تقاضا برای سیمان در چهارمحال و بختیاری به ثبات خواهد رسید، اکنون کارخانه سیمان شهرکرد با ظرفیت کامل در حال تولید است.

مرادی در پایان یادآور شد: قیمت سیمان افزایش نداشته است، هر کیسه سیمان در شهرستان شهرکرد با قیمت ۳۰ هزار تومان عرضه می‌شود و در سایر شهرستان‌ها باتوجه به قیمت حمل و نقل این عدد تا حدودی افزایش دارد.

 

منبع: ايسنا

برچسب: بازار ، تولید ، سیمان ، شهرکردhttps://smtnews.ir/direct/1114

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |