05 تیر، 1401

در 3 ماه ابتدایی سال‌جاری رقم خورد

اجرای ۸ هزار میلیارد پروژه زیرساختی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

دسته‌بندی: تجارت

1401/3/29 10:57
در 3 ماه ابتدایی سال‌جاری رقم خورد

اجرای ۸ هزار میلیارد پروژه زیرساختی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

دسته‌بندی: تجارت
10:57:00 1401/3/29

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد از عملیاتی شدن ۶ پروژه زیرساختی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد با اعتباری بالغ بر ۸هزار میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد، احسان انصاری با اعلام این مطلب افزود: این مهم در راستای تحقق چشم‌انداز توسعه و گسترش زیرساخت‌ها در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد با بیان آن که با عملیاتی شدن و گسترش پروژه‌های زیرساختی، شاهد حضور پررنگ‌تر سرمایه‌گذاران در این کانون اقتصادی و صنعتی خواهیم بود در تشریح اقدامات صورت گرفته گفت: با اعلام برندگان مناقصات برگزار شده در سال‌جاری، پروژه‌هایی در این منطقه انجام شد که از جمله آنها می‌توان به پروژه‌های احداث خط ۱۳۲ کیلو ولت منطقه ویژه، تامین تجهیزات و احداث شبکه توزیع و تغذیه چهار واحد ایستگاه تقلیل فشار گاز در منطقه ویژه اقتصادی لامرد، انجام عملیات احداث پست ۱۳۲/۲۰ کیلو ولت به روش طرح و ساخت، احداث خط انتقال آب از آب شیرین کن به کارخانه آلومینیوم جنوب، احداث ساختمان ذخیره اسید سولفوریک و احداث جاده‌ها و کانال‌های آب‌های سطحی بخش شمالی رودخانه مهران شور اشاره کرد.

 وی یادآور شد: رکوردی در سال گذشته رقم خورد به گونه‌ای که در سال گذشته ۳۰ هزار میلیارد ریال پروژه در جهت تکمیل زیرساخت در منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامرد به مناقصه رفت و عملیات اجرایی آنها نیز آغاز شد.

شایان ذکر است که منطقه ویژه اقتصادی لامرد واقع در جنوب استان فارس و از زیر مجموعه‌های سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) است.

 

برچسب: ایمیدرو ، منطقه ویژه اقتصادی لامردhttps://smtnews.ir/direct/20230

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |