01 بهمن، 1400

اجرای مدیریت پلتفرمی در صنعت شوینده

دسته‌بندی: صنعت

1400/10/20 14:25

اجرای مدیریت پلتفرمی در صنعت شوینده

دسته‌بندی: صنعت
14:25:00 1400/10/20

مراسم افتتاح دوره IMBA صنعت شوینده با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و مدیرعامل صنعت شوینده برگزار شد.

دوره‌هایی که برای این امر طراحی‌شده، دوره موفقی خواهد بود، چراکه هم صاحب‌نظران صنعت شوینده و هم اساتید بنام در حوزه مدیریت، در این دوره حضور دارند و سازمان مدیریت صنعتی می‌تواند بعد از دوره MBA دوره DBA و دوره‌های بعد از آن را نیز طراحی کند.

مدیریت پلتفرمی

ابوالفضل کیانی‌بختیاری، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، در این جلسه با اشاره به این نکته که آموزش در سازمان مدیریت صنعتی متفاوت با دیگر مراکز آموزشی است، عنوان کرد: در بهترین حالت آموزش‌های تئوریک ۱۰ درصد می‌توانند تاثیرگذار باشند و ۷۰ درصد آموزش یادگیری به کمک پیاده‌سازی در محل کار یا «Learning by doing» است و ۲۰ درصد نیز آموزش مجاورتی است که در کلاس ایجاد می‌شود، چراکه مدیران‌عامل شرکت‌های متفاوت گردهم جمع و از تجربیات، دانش، نگرش و بینش یکدیگر بهره‌مند می‌شوند.

به‌گزارش ایدرونیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی با بیان اینکه سازمان مدیریت صنعتی با تمام امکاناتی که در اختیار دارد، یاریگر شرکت صنعت شوینده است، گفت: دوره‌هایی که طراحی‌شده، دوره‌های بسیار موفقی خواهد بود، چراکه هم صاحب‌نظران صنعت شوینده و هم اساتید بنام در حوزه مدیریت، در این دوره حضور دارند و سازمان مدیریت صنعتی می‌تواند بعد از دوره MBA دوره DBA و دوره‌های بعد از آن را نیز طراحی کند.

کیانی‌بختیاری در ادامه سخنان خود درباره مدیریت پلتفرمی برای صنعت شوینده گفت: پلتفرمی با توانمندی هوش مصنوعی برای صنعت شوینده به‌نام «دست تو دست» طراحی‌شده که در این پلتفرم نیازهای صنعت شوینده بارگذاری می‌شود و شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌ها و دانشگاه‌های توانمندی که می‌توانند حل مسئله کنند، در این پلتفرم حضور خواهند یافت و نیازها با کمک یک نظام ارجاع هوشمند به صاحب‌نظران بهم‌رسانی می‌شود و نظامات آن توسط یک رگولاتور که می‌تواند هلدینگ صنعت شوینده باشد، تنظیم و کنترل می‌شود. مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان آمادگی سازمان برای راه‌اندازی خانه مدیران برای صنعت شوینده گفت: می‌توانیم به‌صورت مشترک هر دو هفته یک‌بار در خانه مدیران سازمان مدیریت صنعتی، جلسه‌ای با مدیران صنعت شوینده برای طرح چالش‌ها و حل مسائل این صنعت برگزار کنیم.

کیانی‌بختیاری همچنین خاطرنشان کرد سازمان مدیریت صنعتی ظرفیت طراحی دوره‌های DBA و یا پرورش مدیران صنعت شوینده در تراز جهانی را دارد.

کار علمی در کنار کار عملی

در ادامه این مراسم، امیرعلی نعمت‌الهی، مدیرعامل شرکت صنعت شوینده نیز با ابراز خرسندی از افتتاح دوره IMBA صنعت شوینده گفت: به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر و سرآمد ایرانی، با تکیه به حفاظت و صیانت از سلامت جامعه از ظرفیت بسیار خوبی برای همکاری در این دوره برخوردار هستیم، چراکه مدیران‌عامل صنعت شوینده براساس تفاهمنامه مشترک در تکمیل این دوره و تدریس در آن همکاری خواهند داشت و این به معنای انجام کار علمی در کنار کار عملی است.

مدیرعامل شرکت صنعت شوینده با اشاره به نوآوری‌های سازمان مدیریت صنعتی، افزود: امیدواریم با همکاری سازمان مدیریت صنعتی و با اتکا به نوآوری، تغییر و بهبود مستمر و فرهنگ کارآفرینی، نقش موثر و سازنده صنعت شوینده را در اقتصاد کشور به منصه ظهور برسانیم. نعمت‌الهی در پایان با تاکید بر باور به اهمیت توانمندسازی و جانشین‌پروری، برای راه‌اندازی پلتفرم و خانه مدیران صنعت شوینده و دوره‌های DBA صنعت شوینده با همکاری سازمان مدیریت صنعتی اعلام آمادگی کرد.

برچسب: صنعت ، شوینده ، مدیریت پلتفرمیhttps://smtnews.ir/direct/11313

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |