22 مرداد، 1401

آغاز هفتمین رویداد بزرگ iranpenex در نمایشگاه شهر آفتاب

دسته‌بندی: نمایشگاه

1401/4/3 13:54

آغاز هفتمین رویداد بزرگ iranpenex در نمایشگاه شهر آفتاب

دسته‌بندی: نمایشگاه
13:54:00 1401/4/3

هفتمین نمایشگاه بین‌ المللی نوشت‌ افزار و تجهیزات مهندسی و اولین نمایشگاه اسباب بازی کشور (iranpenex) افتتاح شد.

 

هفتمین نمایشگاه بین‌ المللی نوشت‌ افزار و تجهیزات مهندسی کشور (iranpenex) ۲ تیر ماه با حضور مونا ابروفراخ مدیرکل دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمد مهدی کاظمی معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش، عباس تقدسی نژاد مدیرعامل سایت نمایشگاهی شهر آفتاب و جمعی از فعالان و متخصصان این حوزه در محل نمایشگاه شهر آفتاب آغاز به کار کرد.

به گفته مجید اکبری مدیر برگزاری هفتمین نمایشگاه iranpenex، این رویداد نمایشگاهی با حضور ۱۵۰ شرکت از امروز تا ۵ تیر در فضایی بالغ بر ۱۴ هزار متر مربع از ساعت ۱۰ الی ۱۸ عصر میزبان متخصصان، علاقه مندان و فعالان این حوزه خواهد بود.

لازم به ذکر است که اولین رویداد اسباب بازی برای اولین بار در کنار نمایشگاه نوشت افزار و صنایع وابسته برگزار شده است.

شرکت کنندگان در رویداد iranpenex آخرین دستاوردها و خدمات خود در گروه های کالایی محصولات تحریر، انواع دفاتر، تجهیزات مهندسی، انواع چسب، هدایای تبلیغاتی، لوازم اداری- بایگانی، تجهیزات اداری مدارس و ادارات، ماشین‌ های اداری، صنایع تکنولوژی آموزشی، هوشمندسازی مدارس، بازی‌ های فکری کودک، نوجوان و سرگرمی، کیف، کوله پشتی، چمدان و... را در مدت برگزاری نمایشگاه در معرض بازدید مخاطبان قرار داده اند.

به گفته اکبری، شرکت کنندگان نوشت افزار در سالن A5 و شرکت کنندگان محصولات آموزشی، اسباب بازی و صنایع وابسته در سالن A4 حضور دارند.

ارائه آخرین توانمندی‌ ها و فناوری‌ های روز صنعت نوشت‌ افزار، توسعه بازار داخلی و نگاه استراتژیک به بازارهای منطقه‌ ای، صادرات محصولات تولیدی ایران باکیفیت و استانداردهای بین‌ المللی، ایـجاد گستـرش و همکاری مشتـرک در سطح بین‌ المللی، انتقال دانش و تکنولوژی صنعت نوشت‌ افزار، تولیدات مشترک در جهت بالا بردن سطح کیفی محصولات، ایجاد ارتباط میان فعالان صنایع و تجار و شناسایی بازارهای جدید از جمله مهم ترین اهداف برگزاری این رویداد عنوان شده است.

نمایندگان کشورهای همسایه از ترکیه، عراق، پاکستان ، چین و آذربایجان از این رویداد بازدید خواهند کرد و نماینده مرکز نمایشگاهی توپاپ ترکیه و انجمن بین المللی همکاری دوستانه و تجاری ترکیه و ایران در این نمایشگاه حضور دارد.

به گفته مسئولان برگزاری این رویداد، رونمایی از محصولات دانش بنیان صنعت نوشت افزار و اسباب بازی در سال دانش بنیان و اشتغال آفرینی از ویژگی‌ های بارز این رویداد خواهد بود.

گفتنی است این رویداد در دو بخش معرفی شرکت ها و برندها و برگزاری سمینارهای آموزشی در حوزه های صادرات، واردات، مارکتینگ، فروش و بازاریابی و با حمایت انجـمن صنفـی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت‌ افزار کشور، اتحادیه فروشندگان نوشت‌ افزار و تجهیزات مهندسی تهران، مجمع واردکنندگان نوشت‌ افزار کشور و همچنین انجمن اسباب بازی برگزار شده است.

منبع:گسترش نیوز

 

برچسب: صادرات ، نمایشگاه ، واردات ، تکنولوژی ، مدارس ، دانش بنیانhttps://smtnews.ir/direct/20353

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |