-

چالوس و هراز امروز یک‌طرفه است؟ |‌ کدام مسیرها امروز یک طرفه است؟

در محور کندوان، از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز جمعه ۲۵ فروردین‌ماه، تردد تمامی انواع وسایل نقلیه از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع است. در صورتیکه مأمورین پلیس راه در محل اعلام کنند، تردد وسایل نقلیه از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران، از ساعت ۱۶ تا ۲۴ به صورت یکطرفه ممکن خواهد بود.

به گزارش ستاره پارسی : با توجه به اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، در محور کندوان، تردد تمامی انواع وسایل نقلیه از کرج و ابتدای آزادراه تهران شمال به سمت مرزن‌آباد تا پایان امروز (آوریل ۱۴) ممنوع است. همچنین، در محور هراز نیز از ساعت ۱۴ تا ۲۴، تردد از رودهن به سمت آمل ممنوع خواهد بود. بر اساس آخرین اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت راه‌های کشور، محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند و در محور فیروزکوه ، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (مسیر رفت و برگشت) تردد روان است.

اما بررسی محور‌های شمالی نشان می‌دهد در حال حاضر در محور چالوس (مسیر شمال به جنوب) محدوده‌های ماسال، میانک، مجلار و سیاه‌بیشه و در محور هراز (مسیر شمال به جنوب) محدوده رینه ترافیک سنگین است.

وضعیت ترافیکی از سایر محور‌ها نیز حاکی از آن است که در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس- ترافیک سنگین است.

محدودیت‌های ترافیکی امروز کدام است؟

در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز جمعه ۲۵ فروردین‌ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یکطرفه خواهد بود.

در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یکطرفه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*