-

کیم کارداشیان بازهم همه جا را به هم ریخت | جنجال حضور کیم کارداشیان در مراسم مد و فشن!

کیم کارداشیان و مگان مارکل، دو ستاره بسیار معروف در فضای مجازی هستند که به عنوان مهمانان برجسته مراسم مت گالا در سال جاری شناخته شده‌اند. این دو شخصیت برای همیشه در رسانه‌ها به دلیل شهرت و جنجالی بودن حضورشان در این مراسم مشهور خواهند شد.

حضور مگان مارکل ، همسر کوچکترین شاهزاده انگلستان و چهره تلویزیونی 42 ساله، در مراسم مت گالا امسال، بازدید و محبوبیت این رویداد را بهبود خواهد بخشید. با اینکه در گذشته بعضی ادعاها آمده بود که کیم کارداشیان و خانواده‌اش دعوت نشده‌اند، اما بر اساس گزارش‌های جدید، کیم کارداشیان حضور خود را در این مراسم اعلام کرده است. برخی گزارش‌ها نیز اشاره کرده‌اند که این حضور مگان مارکل در این رویداد، برای اولین بار در مراسم مت، صورت خواهد گرفت.

به گفته یک کارشناس دعوت از این «دو سلبریتی جنجالی» جلب شدن توجه‌ها به این مراسم را تضمین خواهد کرد. کیم و مگان هر دو چهره‌هایی مشهو رهستند که به جنجالی و خبرساز بودن مشهور هستند.

این موضوع می‌تواند یکی از دلیل‌های دعوت حتمی این دو چهره به مراسم مت گالا باشد.

دروغ برای جلب توجه‌ها به مراسم مت گالا؟!

کیم کاردشیان سال قبل با پوشیدن لباس مرلین مونرو، بازیگر مشهور هالیوود تمام توجه‌ها را به خود جلب کرده بود. به گفته این کارشناس امسال نیز هیچ تفاوتی نخواهد داشت و طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که کیم کارداشیان مرکز توجه‌ها باشد.

این کارشناس همچنین تاکید کرده است گرچه مت گالا به عنوان یک مراسم لوکس شناخته می‌شود با این حال تمام خواسته برگزار کننده‌ها جلب توجه هرچه بیشتر است. این توجه‌ها به درآمد هرچه بیشتر این مراسم منجر خواهد شد.

پیش از این اعلام شده بود که خانواده کارداشیان‌-جنر امسال از فهرست مهمانان حذف شده‌اند. دلیل این تصمیم آنا وینتور، سردبیر ووگ که مسئولیت دعوت مهمانان این مراسم را به عهده دارد معرفی شده بود.

آنا وینتور پیش از این خانواده کارداشیان-جنر را قبیح خطاب کرده بود.

با این حال اکنون کاربران اینترنت معتقدند که این خبر روایتی دروغین از سمت کیم کارداشیان و یا آنا وینتور بوده است.

آن‌‌ها با مطرح کردن این روایت دروغین می‌توانستند به راحتی جنجالی دروغین پیرامون این مراسم ایجاد کنند.

چنین جنجال‌هایی به پوشش خبری گسترده و توجه عموم به این مراسم را تضمین می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*