-

کپی عراقی ها از یک سریال ایرانی! / عراقی ها «یاغی» ایرانی را بازسازی کردند

پخش سریال «المتمرد» در کشورهایی چون مصر، عربستان و عراق با واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.

به نظر می‌رسد سریال «المتمرد» که از ابتدای این ماه در شبکه MBC العراقیه و مجموعه شاهد (کشورهای عربی) پخش می‌شود، تا حد زیادی با سریال یاغی محمد کارت شباهت دارد. به عبارت دیگر، این سریال به نظر می‌رسد نسخه ضعیفی از سریال مذکور باشد.

سریال «المتمرد» به معنای یاغی، قصه زندگی پسری به نام «اصیل» است؛ جوانی با معرفت و مودب که به همراه مادرش در محله ای فقیرنشین زندگی می‌کند و سالهای زیادی است به دنبال شناسنامه برای خود بوده!

شغل فعلی اصیل شستشوی خودروها در خیابان است او البته در گذشته با گروهی خلافکار همکاری داشته و به خاطر مادرش با آنها قطع همکاری کرده است.

سر دسته گروه خلافکار «نذار» است که با سرقت خودروها و اسقاط کردن آنها زندگی می‌گذارد. پسر او «علاء» با اصیل در کل کل قدرت و ورزش بوکس است. «اصیل» هم علاقمند به ورزش بوکس است و باشگاهی را پیدا می‌کند که در آن ورزش کند و پس از آن به نظافت باشگاه مشغول شود.

دختری به نام «شهد» نیز از خانواده ای در همان محله، حامی همیشگی اصیل بوده و دستبندی را برای یادگاری به «اصیل» هدیه می‌دهد. «نذار» با عکس گرفتن از «اصیل» و «شهد» در کنار هم «اصیل» را مجبور به مبارزه خیابانی و شرط بندی می‌کند ...از سویی خانواده «شهد» قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارند و همین موضوع سبب می‌شود که «اصیل و شهد» با هم از شهر فرار کنند و...

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*

آخرین اخبار

پربازدیدترین